„Creative“ pristatė „Sound Blaster X-Fi Go!“ išorinę garso plokštę, kurios naudojimą patvirtino Pasaulio kompiuterinių žaidimų čempionatas (angl. World Championship Gaming Series). Prie USB lizdo kompiuteryje jungiamą garso plokštę jau išbandė žaidimų pasaulio legenda Johnathanas „Fatal1ty“ Wendelis.

Dailios išvaizdos ir kuklių gabaritų, mažiau nei 20 gramų sverianti „Creative Sound Blaster X-Fi Go!“ – neįtikėtinai nedidelė išorinė garso plokštė. Joje sumontuota 1 GB talpos vidinė atmintinė, kurioje saugoma visa programinė įranga ir tvarkyklės, būtinos sklandžiam garso plokštės įdiegimui be CD. Žaidimų mėgėjai vidinėje atmintyje gali išsaugoti ir savo pamėgtus nuostatų rinkinius, priedus, apsaugoti duomenis nuo atsitiktinio ištrynimo.

„Creative Sound Blaster X-Fi Go!“ pasitelkia visus apdovanojimus pelniusios „X-Fi“ garso atkūrimo technologijos privalumus, leidžiančius vartotojams patirti tikroviškus garso efektus, padedančius visiškai pasinerti į virtualų žaidimo pasaulį. „X-Fi“ technologijos galimybes atskleidžia „X-Fi Crystalizer“ ir „X-Fi CMSS-3D“ funkcijos. „X-Fi Crystalizer“ garso technologija garantuoja kur kas geresnę MP3, WMA ar AAC muzikos formatų garso kokybę, kadangi atkuriami suspaustuose muzikos failuose prarasti aukšti ir žemi dažniai. Tuo tarpu „X-Fi CMSS-3D“ dvikanalį garsą pateikiančių žaidimų ir filmų efektus paverčia erdviniu įspūdžiu, pasiekiančiu vartotojo ausis iš kolonėlių ar ausinių. „Creative Sound Blaster X-Fi Go!“ suderinama su „Creative EAX Advanced HD 4.0“ garso efektais, leidžiančiais patirtį visus žaidimo pasaulio aspektus. Šios technologijos galimybes išnaudoja daugiau nei 400 žaidimų.

Prie „Creative Sound Blaster X-Fi Go!“ garso plokštės pridedama „Creative ALchemy“ programinė įranga, atkurianti erdvinį garsą dirbant „Windows Vista“ operacinės sistemos aplinkoje, taigi, vartotojai gali mėgautis tokiu pat kokybišku skambesiu kaip ir naudodami „Windows XP“. Naujausia „VoiceFX“ technologija leidžia pasirinkti daugiau nei 18 efektų, susiejamų su virtualių personažų internetiniuose žaidimuose balsais. Tai puikus būdas nustebinti draugus ir kolegas ne tik drauge pramogaujant, bet ir naudojantis interneto telefonija.