Aukštesnės klasės kompiuteriuose vis rečiau sutinkamos klaikios laidų pynės, kurios ne tik gadina vaizdą ir nervus, bet ir prastina oro cirkuliaciją korpuse. Šiuolaikinėse sistemose dažniausiai nereikalingi kabeliai būna atjungiami o naudojami „pakavojami“ už motininės plokštės sienelės.

Corsair ekonominės klasės rinkai ėmė siūlyti naujas pakankamai populiarios CX serijos maitinimo blokų versijas. Tai tokie patys blokai kaip įprastos versijos, skirtumai matomi tik kabelių jungimo schemose. Blokai 80+ Bronze efektyvumo sertifikatu, kuris garantuoja iki 85 procentų efektyvumą. Corsair žada visą platų galių spektrą – 430W, 500W, 600W bei 750W galios variantus.

Tokie blokai kainuos 15 JAV dolerių brangiau nei įprasti CX serijos atstovai. Taigi lietuviai už juos turėtų pakloti maždaug pusšimčiu litų daugiau. Rekomenduojamos mažmeninės kainos 430W – 60 JAV dolerių, 500W – 80 JAV dolerių, 600W – 85 JAV dolerius, 750W – 100 JAV dolerių.  CX serijos modaliniai blokai jau labai greitai pasieks prekybos taškus.

Corsair, Games.lt