Apie Corsair maitinimo blokus dauguma turi susidarę pakankamai teigiamą nuomonę. Taip pat visuomenėje galioja ir kitas stereotipas, kad kuo maitinimo blokas turi didesnį efektyvumą, tuo jis yra kokybiškesnis. Pasinaudojusi dvejais žmonių galvose susiformavusiais autoritetais Corsair pristato CS maitinimo blokus.

Jų kūrimo devizas buvo maksimaliai aukštos specifikacijos už kuo mažesnę kainą. Ir tai neapsiriboja vien aukštu efektyvumu. Blokai taip pat turi atjungiamuosius modalinius kabelius, kurių laidai yra plokščiojo tipo. Iš modelių numeracijos ir gamintojo pateikiamos informacijos stiliaus susidaro vaizdas, kad Corsair užantyje gali tūnoti ir visus neatjungiamus kabelius turintys modeliai.

Po Corsair vardu pardavinėjamus maitinimo blokus gamina kiniečių kompanija Great Wall, kuri geriausiai yra žinoma kaip OCZ ZT ir ZX maitinimo šaltinių, kurie taip pat labiau orientuoti į kuo aukštesnių specifikacijų siekimą, gamintoja. Pirkėjams bus siūlomi 450W, 550W, 650W ir 750W galios modeliai. Tiesa kai kurių blokų galios išnaudojimą stabdys silpna 12 voltų linija. Čia nėra dažnai didelio efektyvumo blokuose dažnai sutinkamo privalumo – pusiau pasyvaus veikimo režimo.

Blokai vizualiai labai panašūs į CX serijos maitinimo šaltinius, galime numatyti ir panašius abiejų šeimų kokybinius parametrus, kurie nėra blogi, tiesiog labai vidutiniški (kaip CX-o kainos produktui netgi labai neblogi). Kiekvienam aišku, kad CS blokai nepasižymės tokia tiekiamos energijos kokybe, kokia pasižymėtų mažesnio efektyvumo maitinimo blokai pardavinėjami už tokią pačią kainą. Tačiau aišku tai, kad blokai orientuoti į kuo aukštesnių popieriuje užrašomų specifikacijų siekimą, į kurią plačioji visuomenės dalis kreipia labai daug dėmesio.

Naujųjų Corsair maitinimo blokų kainos: CS450M – 240 litų, CS550M – 270 litų, CS650M – 300 litų, CS750M – 345 litai. Jei iš tikrųjų būtų išleistos šių blokų nemodalinės versijos, iš esamų kainų galėtumėme atskaičiuoti dar po maždaug 20 – 30 litų. Corsair CS serijos maitinimo šaltiniams suteikia trejų metų garantiją.

Corsair, Games.lt