Puikiai žinomas korpusų ir aušintuvų gamintojas „Cooler Master“ patyliukais papildo savo graužikų „skyriaus“ ekipiruotę dviem naujais kūriniais – žaidimų pele „Sentinel Advance 2“ bei kilimėliu „Speed RX“. 

„Sentinel Advance 2“ pasižymės vienu iš geriausių „Avago 9800“ lazeriu, kurio dėka pelės jautrumas sieks net 8000DPI. Jį suderinus su greitu jo sumažinimu galima gauti neblogą derinį. Taipogi šis „žiurkėnas“ pasižymės itin mažu LOD, kas reiškia, kad kas kartą perkėlus pelę, jos kursorius nestrikinės po visą ekraną.

„Sentinel Advance 2“ turi viską, ką turėjo jos protėviai: 128kB atminties žaidėjų profiliams, bei kitiems nustatymams saugoti, realaus laiko DPI keitimą, joje rasime ir svarelius pelės svoriui keisti.

„Speed RX“ turi tai, ko reikia geram kilimėliui. Jo paviršius yra pagamintas iš nano pluošto, kuris yra skirtas būtent aukščiausios klasės optiniams sensoriams, tačiau jo efektyvumas toks pat didelis išlieka ir darbuojantis su lazerine pele. 

5mm storio kilimėlis taip pat sudaro nedidelę pagalvėlę, mažinančią nuovargį, o dėl pasitelktų gamybos technologijų taip pat pailgėjo ir kilimėlio tarnavimo laikas.

Abu produktai bus išleisti jau šį mėnesį ir abu pasižymės gana nedidelėmis kainomis – už „Sentinel Advance 2“ teks pakloti 59$, o „Speed RX“ – 19$.