„Samsung Electronics“ pristatė pirmąjį pasaulyje mobilųjį telefoną su 8 GB kietuoju disku bei tapo pirmu gamintojas, pritaikiusiu kietojo disko įrenginį mobiliajame telefone. Pristatomi trys mobiliųjų telefonų modeliai, su stebėtinai didelės talpos atminties įrenginiais: 1.5 GB (SPH-V5400), 3 GB (SCH-V7900) ir 8 GB (SGH-i300) telefonai.

Naujajame „Samsung“ i310 integruota skaitmeninė 2 megapikselių kamera su blykste, MP3 grotuvas, kuriame telpa apie 2 000 dainų (4 MB/daina). Telefone yra ir naujausia „Windows Mobile 5.0“ operacinės sistemos versija, todėl vartotojas gali peržiūrėti failus ir nešiotis su savimi visą muzikos įrašų biblioteką.

Naudojantis šiuo i310 įrenginiu vienu metu galima suderinti atlikėjų sąrašą, dainas ir vaizdą iš asmeninio kompiuterio. Jame yra ir 2.0 USB jungtis bei „Plug & Play“ funkcija, todėl telefoną galima naudoti kaip nešiojamąjį kietąjį diską. Juo galima lengvai saugoti ir perkelti dokumentus į ar iš kompiuterio bet kuriame formate.

i310 yra ir microSD ir TV jungtys, dokumentų peržiūros funkcija. Vartotojai gali įrašyti itin aukštos kokybės ir rezoliucijos video duomenis į 2 megapikselių kamerą. Telefone įmontuotas ir „Bluetooth stereo” (A2DP) įrenginys, skaitmeninis garso stiprintuvas, dvigubi garsiakalbiai. Muzikos įrašus galima parsisiųsti iš interneto, asmeninio kompiuterio ar tiesiog įsirašyti ore sklindantį garsą.

Kovo 9-16 d. „Samsung“ i310 bus pristatytas „CeBIT“ parodoje Hanoveryje (Vokietija). Europos rinkoje telefonas pasirodys antrojoje šių metų pusėje.