AsRock pristato naują aukštos klasės motininę plokštę Z77 OC Formula. Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, ji bus skirta siekiantiems spartinimo aukštumų.

Šioje plokštėje yra montuojamas Intel Z77 sisteminis lustas. Plokštė yra suderinama su Sandy Bridge ir Ivy Bridge serijų procesoriais, tačiau dažniausiai joje bus sutinkami tik K serijos gaminiai su atrakintais FSB daugikliais.

Šioje plokštėje esančiam procesoriui maitinti naudojama aštuonių bei keturių kontaktų jungtis. Po šioje parodoje pademonstruotų 32 ir 40 fazių maitinimo sistemą turinčių plokščių pasirodymo šioje AsRock esanti dvylikos fazių sistema ir neatrodo įspūdingai, tačiau to pilnai pakanka pasiekti aukštiems dažniams. Stabilias sąlygas maitinimo sistemoje padeda palaikyti ne tik radiatorius bet ir 40mm skersmens ventiliatorius. Spartinimą galima reguliuoti ir ant plokštės įrengtais valdikliais. Taip pat akcentuojama ne tik didelis centrinio procesoriaus, bet ir operatyvios atminties spartinimo potencialas.

Taip pat šioje plokštėje yra du PCI-E 3.0, vienas PCI-E 2.0 ir du PCI-E x1 lizdai. Ji gali pasigirti SLI ir CrossFire technologijų palaikymu. AsRock OC Formula plokštė turi šešias SATA III bei keturias SATA II jungtis.

Daugiau naujienų iš Computex 2012

TechPowerUp, Games.lt