MSI, žaidėjams puikiai pažįstamas prekinis ženklas, pasidėjus 2017-iesiems pristatė įspūdingus atnaujinimus savo nešiojamiems kompiuteriams. Pasak pranešimo spaudai, nuo šiol MSI kompiuteriai bus parduodami su nauju 7-os kartos Intel® Core i7 procesoriumi, kuris puikiai tiks ne tik 4K raiškos žaidimų patirčiai tačiau ir virtualiai realybei.

Prieš tai rinkoje egzistavę Intel® 6-osios kartos procesoriai Skylake ir NVIDIA GeForce® GTX1060 (1070,1080) sėkmingai sumažino galingumo atotrūkį tarp nešiojamųjų kompiuterių skirtų žaidimams ir stalinių kompiuterių, tačiau naujasis 7-osios kartos Intel® KabyLake padidina nešiojamo kompiuterio apsukas dar labiau. Žaidėjai gali tikėtis 15 procentų našesnio procesoriaus darbo, o mėgstantys spartinti kompiuterius našumą gali padidinti netgi ketvirtadaliu.

Atskiru žodžiu verta paminėti ir virtualią realybę. Jei namuose jau turite HTC VIVE ar kitą VR įrenginį, šie laptop‘ai puikiai pasitarnaus pakeičiant gremėzdiškus namų kompiuterius. Naujoji MSI nešiojamų kompiuteriu serija yra apginkluota NVIDIA PASCAL vaizdo plokštėmis su VR Ready funkcionalumu. Negana to, MSI savo dėmesį atkreipė ir į virtualybės garso kokybę – visi nauji MSI nešiojamieji kompiuteriai turės integruotą Nahimic VR garso technologiją, kuri gerina virtulybės garso kokybę, kad kiekvienas žaidimo garsas skambėtų tarsi tikroje erdvėje.

Games.lt šiuo metu jau testuoja GT62VR nešiojamo kompiuterio modelį, kuriame idiegtos šios naujosios technologijos ir turime pastebėti, kad kompiuteris veikia išties puikiai, o naujosios technologijos padeda šiam įrenginiui dar labiau sumažinti atotrūkį nuo stacionarių žaidimų kompiuterių. Išsamią kompiuterio apžvalgą pateiksime jau šį mėnesį.

Visos šios išvardintos technologijos jau 2017-aisiais taps nauju standartu MSI gaminiams. Atnaujinimai palies ne tik naujus, tačiau jau ir esamus kompiuterių modelius: GT83VR, GT73VR, GT72VR, GT62VR, GS73VR, GS63VR, GS43VR, GE72VR, GE62VR, GP62VR, GP72VR, GP62MVR, GP72/GP62 ir GL72/GL62. Tad jei ieškote nešiojamo kompiuterio, bet neįsivaizduojate savo gyvenimo be 4K raiškos ir virtualios realybės, nepraleiskite pro akis naujosios MSI serijos.