„Apple“ pranešė didinantys saviškių „iPod“ šeimos nešiojamų muzikos grotuvų bei „iPhone“ mobiliųjų telefonų atminties talpas. Rinkai pristatyti talpesni modeliai bus siūlomi už didesnę kaina bei iš esmės turėtų būti skirti vietai reiklių vartotojų poreikiams patenkinti.

Na, turbūt visi pažįstame (ar net patys tokie esame) žmonių, kuriems bet kiek gigabaitų visuomet bus pernelyg mažai. Būtent tokiems talpesnės versijos ir skirtos. Išskyrus daugiau vietos informacijai, jokiomis naujomis savybėmis nauji „iPod“ ir „iPhone“ modeliai nepasižymės.

„iPhone“ telefonų šeimą papildys net 16 GB atminties turintis modelis, už kurį JAV rinkoje bus prašoma 499 dolerių (apie 1160 litų). Tuo tarpu prie „iPod“ šeimynos prisijungs „iPod touch“ su 32 GB atminties. Už jį, beje, bus prašoma lygiai tiek pat pinigėlių kaip ir už talpesnį „iPhone“.

Naujų modelių pasirodymas kiek kilsteli „Apple“ produkcijos kartelę, nes ligi šiol „iPhone“ ir „iPod“ šeimų produktai JAV rinkoje kainavo iki 399 dolerių.

Na, sprendimas išleisti talpesnius modelius mano akimis tik rodo „Apple“ įžvalgumą – jie visuomet mokėjo uždirbti iš produkcijos „atnaujinimų“ bei pajudinti rinką. Štai ir dabar – tie, kam vietos trūko ims naujus variantus pirkti, turimus pardavinėti. Vėl visur bus kalbama apie „Apple“ produktus, jų kainas, talpas ir kitką.