Sklando gandas, kad CES 2006 parodoje gali būti pristatytas tikrai originalus daikčiukas – „Google“ kompiuteris. Ganduose minima ir „Google OS“ operacinė…

Ar tai tiesa – paaiškės jau greitai. Net jei „Goole“ ir pristatys kažkokį savo vardo kompiuterį, mažai tikėtina, kad pasirodys ir „Google OS“. Taip manyti verčia sveikas protas (nepastebimai sukurti operacine? Kurgi ne…) ir tai, jog gandai apie „Google OS“ sklando jau taip ilgai, kad net sunku atsiminti, kada tai prasidėjo.

Bet grįžkime prie „Google“ kompiuterio. Dienraštis „Los Angeles Times“ cituoja neįvardytus šaltinius kompanijoje, kurie teigia, kad šiuo metu deramasi su prekybos tinklu „Wal-Mart“ dėl „Google“ PC pardavinėjimo. Orientacinė kompiuterio kaina turėtų būti itin maža – apie 200 JAV dolerių. Patys „Google“ šios informacijos nekomentuoja.

Net jei gandai ir pasitvirtintų bei sulauktumėm pigaus „Google“ PC bei „Google OS“, tai veikiausiai nebūtų pilnavertė darbui skirta sistema. Protinga tikėtis negalingo kompiuteriuko, kuriame veiktų pritaikyta „Linux“ versija, siūlanti kelias programėles populiariausiems darbams bei įrankius „Google“ paslaugomis naudotis.

Daug gandų, mažai tiesos. Laukiam.