„Samsung“ paskelbė, kad atsiima pasiūlymą pirkti „SanDisk“ akcijas. Anot kompanijos, esant dabartinei situacijai rinkoje ji jau nebenori mokėti po 26 JAV dolerius už akciją.

„Po beveik šešių mėnesių pastangų realizuoti pirkimą mes nė kiek nepasistūmėjome į priekį. Gaila, tačiau pasiekti susitarimo nepavyko. Bendras darbas būtų leidęs sukurti stiprų pasaulinį prekės ženklą bei neprilygstamas technologijas, kurios sulauktų didelio pripažinimo rinkoje“, – sakė Yoo Woo Lee, „Samsung“ viceprezidentas ir vyresnysis finansininkas.

Jis taip pat pastebi, kad pastarasis ketvirtis „SanDisk“ nebuvo labai sėkmingas – kompanija uždirbo 250 mln. JAV dolerių nuostolio, pardavė kelias gamyklas bendrovei „Toshiba“.

„Turime įsipareigojimus savo akcininkams. Žinia apie ketvirčio milijardo nuostolius ir skubotas derybas su „Toshiba“ rodo, kad sandėrio rizika padidėjo. Įvertindami tai, atsimame pasiūlymą pirkti akcijas“, – sako Yoo Woo Lee.

Atsakydami į tokius pareiškimus „SanDisk“ eilinį kartą pakomentavo, kad „Samsung“ pasiūlymas nuvertina kompanijos potencialą ir jie mano esą verti daugiau nei tie 5,85 mlrd. JAV dolerių, kurie siūlyti.

„Nuo pat derybų pradžios buvome atviri pasiūlymams, kurie būtų naudingi tiek bendrovei, tiek mūsų akcininkams. Deja, „Samsung“ net nesivargino atsakyti į paskutinįjį mūsų laišką, kurį išsiuntėme dar rugsėjo 15 dieną. Toks požiūris skatina abejones dėl jų motyvacijos“, – skelbiama „SanDisk“ pranešime.