„Apple“ atnaujino kelių operacinių naudojimui kompanijos gaminamuose kompiuteriuose skirtą programą „BootCamp“. Nauja jos versija žymima „beta 1.2“ ir oficialiai palaiko „Windows Vista“operacinę sistemą.

Tiesa, yra šiokių tokių apribojimų – palaikoma tik 32 bitų „Vista“ versija, be to, įdiegimui į „Macintosh“ kompiuterius galima naudoti tik pilną operacinės variantą, nepalaikoma „upgrade“ funkcija.
Entuziastams macuose apgyventi negalutines „Vista“ versijas buvo pavykę ir anksčiau, tačiau ne viskas veikė taip, kaip turėtų – jos pjovėsi su „BootCamp“, dingdavo garsas. Šios problemos sulyg 1.2 versijos pasirodymu turėtų išnykti. Deja, vis dar nėra „Sudden Motion Sensor“ ir „Ambient Light Sensor“ palaikymo – šiomis „Macintosh“ kompiuterių savybėmis gali naudotis tik „MacOS“ vartotojai.

„BootCamp 1.2“ užima 138MB, ją nemokamai gali parsisiųsti kiekvienas obuolio turėtojas, nepamiršęs įsitikinti, kad kietajame diske yra bent 10 GB laisvos vietos, na o turima „MacOS“ versija yra ne senesnė nei 10.4.6. „Vista“ arba XP įdiegimo CD taip pat reiktų turėti netoliese.