Šiuo pirmuoju tekstu pradėsime savo didžiąją trilogiją apie visus tris „BenQ“ prizus, skirtus naujausiam mūsų konkursui. Daugiau apie jį galite sužinoti iš kitų naujienų, o dabar pradėkime nuo pačio pirmojo, galbūt galima sakyti – mažiausiojo. Tai optinė „BenQ“ M306 pelė. Svarbiausias akcentas šioje vietoje yra tai, jog ji buvo sukurta BMW dizaino laboratorijoje JAV. Stilius, preciziškumas ir kokybė – būtent šitaip galima trumpai apibūdinti „BenQ“ pelę.

Taigi, pradėsime nuo svarbiausio akcento – išskirtinio šios pelės dizaino. Kaip jau minėjau, už jį yra atsakingi būtent BMW dizaino namai. Taigi savo rankose jūs laikysite ne tik paprastą pelę, bet ir naujausią mados klyksmą. Juk pripažinkite, kartais išties norisi išsiskirti iš visų kitų, o ši pelė – galbūt pirmas toks šansas jums.

Kad dar labiau pagerintume jums nuotaika, pasakysime – ši pelė ne tik stilingai atrodo, ji dar ir puikus daiktas. Visų pirma daugiau nebereikės vargti su jokiais laidais ir jie jau niekados nesusipainios, bei negadins jums nuotaikos. Kadangi ši pelė pelė yra optinė ir belaidė. Tuo pačiu ji užtikrina, jog jūsų judesiai niekados nebūtų varžomi.

Taip pat „BenQ M306“ pelė gali pasigirti turinti naujos kartos rutuliuką, kuris yra padengtas specialia medžiaga, kurios pagalba pirštai geriau sukimba su juo. Atrodo niekas, bet labai dažnai žaidžiant, o ir naršant internete būną atveju kai rutuliukas kartais tampa nervų priežastimi. „BenQ“ pasistengė to išvengti ir dabar tiek žaidžiant, tiek naršant tinklalapiuose, tiek ir peržiūrint dokumentus rutuliuko valdymas visados bus preciziškas.

Pelės optinis sensorius dirba 800 dpi dažniu. Būtent tiek visados bus pakankamai tiek paprastam kompiuterių vartotojui, tiek ir žaidėjui. Nes 800 dpi pilnai užtenka kruopščiai ir tiksliai atvaizduoti visus pelės judesius. Beje, tokios galimybės mums yra suteikiamos ant beveik bet kurio paviršiaus (žinoma ne veidrodinio). Dar daugiau, šioje pelėje yra įdiegta nauja „Agilent“ technologija. O dėl jūsų patogumo – specialiai du prgramuojami mygtukai, kurių pagalba greitai galėsite keistis tarp programų ir dokumentų.

Pavargote pirkti naujas baterijas? Jūs turite tik pakraunamas? Bet kuriuo atveju „BenQ M306“ pasistengs, jog abiem atvejais jūs sutaupytumėte. Jeigu žinote, jog artimiausiu metu ketinate nueiti nuo kompiuterio, tačiau jį paliekate įjungta, sutapyti galite bent jau su pelyte. Jums tereikia vienu metu paspausti visus tris mygtukus (kairį, rutuliuką ir dešinį) ir pelė įsijungs į energijos taupymo režimą. Į jį taipogi bus automatiškai persijungta ir tada, kai pelė nedirbs ilgesnį laiką.

Pabaigai galima pridurti dar keletą faktų apie „BenQ M306“. Visų pirma ji naudos AA tipo baterijas, todėl apsirūpinti atsargomis vertėtų. Iš viso joje bus 5 mygtukai, iš kurių du – programuojami. Norint naudotis šia pele, teks turėti Microsoft Windows 98/2000/ME/XP operacinę sistemą. Visi reikalingi „draiveriai“ yra pridedami kartu su pele esančiame kompaktiniame diske. Taigi, jau labai greitai turėsite šansą laimėti šį puikų „BenQ“ prizą.