„Intel“ pranešė, kad atideda labai laukiamos nešiojamųjų kompiuterių platformos „Intel Centrino 2“ pristatymą dėl techninių problemų. Vietoje planuoto antro šių metų ketvirčio „Centrino 2“ pasirodys tik trečiajame.

Kaip rašėme anksčiau, šaltiniai „Intel“ partnerių tarpe ir nepriklausomi ekspertai teigė, kad esama problemų su naujosios platformos bevielio tinklo ir vaizdo posistemėmis – pirmoji nepilnai įteisinta JAV rinkoje, na o vaizdo lustas veikia ne taip našiai, kaip turėtų.

Anksčiau planuota, kad „Centrino 2“ platforma bus pristatyta gegužės-birželio mėnesiais, na o dabar nurodoma tolesnė ir konkretesnė debiuto data – liepos 14-toji. Kaip teigia kompanijos atstovas, nuo jos bus pradėtas masinis komponentų tiekimas, didžioji nešiojamų kompiuterių su „Centrino 2“ banga parduotuves turėtų pasiekti jau rugpjūtį.

Planuojama, kad rimtesnės įtakos „Intel“ finansiniams rezultatams „Centrino 2“ atidėjimas neturės nes platformos startas nukeliamas palyginti nedaug, panika pirkėjų tarpe kažin ar kils, o konkurentai AMD vargu ar atidėjimu pajėgs pasinaudoti.

„Kelios papildomos savaitės nekeičia antrojo ketvirčio finansinių planų. Nešiojamieji su „Centrino 2″ yra labai laukiami, darome viską, ką galime, kad jie pasirodytų prekyboje dar prieš mokslo metų pradžią“, – teigė „Intel“ atstovas Billas Kircosas.