AVerMedia nepaliauja tiekti geriausių paslaugų skaitmeninių pramogų srityje, ir visiems mėgstantiems keliauti pristato skaitmeninį bendražygį – AVerTV Volar GPS 805. Šis žaisliukas ne tik teikia visas GPS paslaugas: navigacija, maršrutų planavimas ir t.t. (su tokiais programinės įrangos paketais kaip Microsoft Street & Trips ir AutoRoute) bet ir su TV programine įranga AVerTV6 leidžia žiūrėti skaitmeninę TV.

AVerTV Volar GPS 805 – tai viename USB įrenginyje įmontuota ypatingai jautri GPS antena, kurios dėka vartotojai gali naudotis GPS paslaugomis be jokio vėlinimo, bei DVB-T tiuneris. Pilna įrangos pakuotė pateikiama su pilna programine įranga bei priedais reikalingais naudotis tiek GPS tiek DVB-T.

AVerTV Volar GPS 805 GPS antenai reikia mažiau nei 45-ių sekundžių pirmąjam padėties nustatymui, ir maždaug vienos sekundės tam kad sistema pradėtų darbą ir perskaičiuotų teisingą kryptį.

Šio įrenginio naudotojai vienu metu gali naudotis tiek GPS, tiek skaitmeninės TV funkcijomis (Pictur-In-Picture režimas).

Pagrindinė AVerTV Volar GPS 805 misija palengvinti keliautojų dalią GPS pagalba, bei praskaidrinti keliones žiūrint skaitmeninę TV.