Ima sklandyti pirmoji rimtesnė informacija apie būsimą antrą „Sony“ skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą. Jis vadinsis panašiai kaip ir pirmtakas „Alpha A100“ – „Aplha A200“.

Kol kas nėra visiškai aišku, kokiomis konkrečiai techninėmis savybėmis naujas modelis bus pranašesnis už ankstesnį. Vaizdo matricos raiška panaši į A100 ir siekia 10.2 milijono aktyvių taškų (megapikselių). Kiek didesnis bus skystų kristalų ekranėlis – jo įstrižainė nuo 2.5 colio padidės iki 2.7. Padidės ir akumuliatoriaus talpa – jo turėtų pakakti net 750 nuotraukų, tačiau A100 su saviškiais 600 aplenktas taip pat nežymiai.

Nėra žinoma, kada „Alpha A200“ pasirodys prekyboje bei kokie yra kiti jo techniniai duomenys. Iš to kas aišku dabar, tikrai sunku pasakyti, kuo šis modelis lenks A100 – pakeitimai kol kas girdėti tik gana simboliniai. Taip pat yra ir nuotraukų – pasigrožėkime. O jei kas ruošiatės artėjant vasarai pirkti skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, pagalvokite, ar verta „Sony“ naujovės laukti. Yra daug argumentų „už“, bet netrūksta ir priešingų nuomonių – visgi A100 buvo nors ir populiarus, bet planuotos sėkmės nesulaukęs modelis.