ATI ir toliau mus stebina tiesiog pritrenkenčiais savo produkcijos pardavimais. Kompanija katik pranešė, jog jau spėjo parduoti net vienuolika milijonų HD 5000 serijos vazdo plokščių. Šiomis grafikos kortomis buvo pradėta prekiauti dar praėjusių metų rugsėjį.

Pasibaigus pirmajam šių metų ketvirčiui ATI teigė jog pardavė šešis milijonus HD 5000 vaizdo plokščių, o kaip minėjau dabar jau parduota net vienuolika milijonų šių plokščių. Taigi peršasi išvada, kad ATI per du mėnesius pardavė net 5 milijonus šių vaizdo plokščių. Tai yra šties įspūdinga.

Tuo tarpu pagirindinė ATI konkurentė nVidia trypčioja vietoj. Ji tik praėjusio mėnesio viduryje pristatė savo GTX 400 plokštes. Iki šiol jų yra parduota tik 400000.

Ir nieko čia nėra keisto. NVidia plokšės yra galingos, tačiau neekonomiškos ir brangios. Be to ilgą laiką jas gauti buvo itin sunku.

Metų viduryje nVidia planuoja pristatyti GF104 arcitektūra grystas vaizdo plokštes. Vis dėl to manau jog ATI plokštės, pardavimuose triuškins nVidia lustus.

[Xbitlabs.com, Games.lt]