Netbukai iš pradžių buvo tik paprasti, vieno branduolio, silpni kompiuteriukai. Dauguma tokiais ir liko, tačiau kiti gali vadintis netbukais nebent dėl mažo ekrano. Prie tokių serijų galime priskirti ACER Ferrari One ar Alienware M11x.

Prie pastarųjų galime priskirtį ir naująjį ASUS netbuką Lamborghini EEE PC VX6. Pasak gamintojų, šis netbukas yra įkvėpėtas Lamborghini Murcielago LP640 Roadster automobilio. Vis dėl to tai tėra skambus reklaminis šūkis.

Kompiuteris turi gan neblogą Intel Atom D525 procesorių, dirbantį 1,8 GHz dažniu. Dviejų branduolių procerius palaiko Hyper-Threading technologiją, sukuriančia du papildomus virtualius branduolius.

Šiame rimtame netbuke dirba naujos kartos nVidia ION 2 vaizdo plokštė. Ji yra suderinta su su procesoriuje esančiu GMA 3150 grafikos posistemiu. Tai yra padaryta nVidia Optimus technologijos dėka.

ASUS netbuke randamas didžiausias netbukams randamas ekranas – jo skersmuo 12,1 colio. Kompiuterio baterija leis jam dirbti šešias valandas be pakrovimo. Jame rasime sparčias trečios kartos USB ir Bluetooth jungtis.

Šio aparato kaina JAV siekia 800 dolerių. Bemt jau mane vilioja ne netbuko vardu pavadinti įrenginiai, kadangi gali pasigirti didesniu ekranu. Galų gale iki netbukų pasirodymo tokio dydžio monitoriai irgi buvo randami nešiojamuose kompiuteriuose. Šiame ASUS produkte randamas gan spartus procesorius, nors ir žinomas Atom vardu. Taigi per kurią vietą tai yra netbukas. Nebent dėl diskasukio nebuvimo jį galima taip pavadinti.