AMD atstovai užsiminė, kad kitais metais pristatys su „DirectX 11“ instrukcijomis suderinamus vaizdo procesorius. Jų žodžius galima suprasti kaip kalbas apie naują procesorių kartą. Be to, AMD daug kalbėjo galimą vaizdo procesorių panaudojimą kitų užduočių apdorojimui.

Tarp kitų kitąmet planuojamų AMD naujovių – perėjimas prie 40 nm technologinio proceso, platesnis GDDR5 atminties naudojimas. Teigiama, jog šio tipo atmintis gerokai padidins darbo spartą, o tai leis žaidimų kūrėjams pasiūlyti dar įspūdingesnių efektų.

Daug kalbėta ir apie ateities technologijas apskritai. AMD prognozuoja, kad kitais metais ims plisti didesnę nei 1920×1080 raišką siūlantys televizoriai, populiarės lietimu grįstos sąsajos bei įranga, vis dažniau šmėžuos ir trimačio vaizdo ekranai. Būtent juos ir hologramas kompanija įvardija kaip sparčiai besivystančias technologijas

„Hologramų technologija evoliucionuoja. Gal 2018 metų „Ceatec“ parodoja jau dalyvaus tik mano holograma, nors aš būsiu kitur. Daug dirbame stebėdami ir dirbdami šioje srityje, su kuria siejame daug planų“, – sakė Rick Bergman, AMD vaizdo produktų grupės vadovas.