ASUS ir prabangių automobilių gamintoja „Automobili Lamborghini“ pranešė apie pasirašytą bendradarbiavimo susitarimą. Pagal jį ASUS galės gaminti nešiojamus kompiuterius, kurių dizainas siesis su „Lamborghini“ automobilių išvaizda ir stiliumi.

ASUS atstovas teigia, kad jo kompanijos patirtis drauge su originaliu „Lamborghini“ dizainu leis pasiūlyti kažką tikrai naujo dizaino prasme nešiojamų kompiuterių rinkai. Skamba įkvepiančiai, bet neverta pamiršti „Acer“ gaminamos „Ferrari“ nešiojamųjų serijos – jie pasirodė prieš, jei neklystu, gerus 2 metus, tad ASUS ir „Lamborghini“ duetą aplenkė gana ženkliai.

Būsimų „Lamborghini“ dizainu puoštų „ASUS“ nešiojamųjų techninės specifikacijos dar nežinomos. Visgi tikėtina, kad tai bus kompiuteriai su „Centrino“ mobiliaja platforma, Intel Core (Yonah) procesoriumi. Kainos, kaip ir parametrai, suprantama, taip pat nežinomos.

Vartotojams bus siūlomi modeliai su vyraujančia geltona arba juoda spalva. Jų dizainas turėtų būti pakankamai futuristinis bei neabejotinai išskirtinis.

Apskritai „Lamborghini“ aplink technologijų verslą sparną rėžią jau ne pirmą kartą – 2005 metų spalį jie susitarė drauge su „Intel“ dirbti ties keletu neįvardijamų projektų.

„ASUS Lamborghini“ nešiojamieji prekyboje turėtų pasirodyti šiais metais. Juose bus „Intel“ procesoriai, tuo tarpu konkurentų „Acer“ kompiuteriuose su „Ferrari“ simbolika naudojami išimtinai AMD procesoriai. Panašu, kad mūsų laukia įdomus konkurentų apsistumdymas įdomiame rinkos segmente.