Kaip ir buvo žadėję sausio pabaigoje, ASUS rengiasi papildyti saviškių „Eee“ serijos produktų šeimą staliniu kompiuteriu. Oficialiai būsimas naujas bendrovės kompiuteriukas kol kas vadinamas „Digital Home System EP20“, tačiau jo priklausymą Eee šeimynai išduoda nuotraukose matomas užrašas po pavadinimu „Easy to Play, Easy to Learn, Easy to Work“.

Tikslūs kompiuterio techniniai duomenys kol kas nėra žinomi, tačiau, pačių ASUS teigimu, nedidukės sistemos našumas yra „pakankamai geras“. Kompiuteryje įdiegtas „Hi-Fi Stereo“ ir „Dolby Digital Live“ erdvinio garso palaikymas. Dar vienas priklausymo „Eee“ šeimai įrodymas – darbui naudojama „Eee PC Linux“ operacinė sistema, kuri iš tiesų yra kiek dailesniais drabužėliais aprengta „Xandros Linux“. Tokia pat OS naudota ir netikėto populiarumo praėjusių metų pabaigoje sulaukusiame „ASUS Eee 4G” kompiuteryje.

Dirbdamas EP20 turėtų skleisti nedidesnį nei 24 dB triukšmą. Daug spėlionių kelia klausimas, koks gi procesorius kompiuterio viduje dirba. Sausį ASUS teigė, kad ankstyvosiose stalinio „Eee“ versijose naudos „Celeron“, o vėliau bus pereita prie „Diamondville“. Kaip žinia, jau paaiškėjo ir oficialus „Diamondville“ vardas –“Atom“. Rinkos specialistų teigimu, tikėtina, jog etapas su „Celeron“ lustais bus tiesiog praleistas ir EP20 debiutuos rinkoje su vieno bei dviejų branduolių „Atom“ lustais.

Anksčiau skelbtuose ASUS planuose minima ir vos 199 JAV dolerius siekianti „Eee“ stalinio kompiuterio kaina, tačiau rinkos specialistai skeptiški ir čia – anot jų, labiau tikėtini 299 JAV doleriai, ypač jei versijos su „Celeron“ lustu bus nuspręsta nepristatyti.