Balandžio 4 – 6 d. dienomis Kaune vyksiančio kompiuterinių žaidimų renginio „Infoshow Lan Party“ rėmėja tapo pagrindinių kompiuterių plokščių gamintoja „ASRock“. Visą savaitgalį vyksiančiame e-sporto festivalyje žaidėjai varžysis tarpusavyje dėl prizų ar tiesiog žais norimus žaidimus tinkle. Renginio dalyviai taip pat galės išmėginti savo jėgas stalo žaidimuose, atsipalaiduoti specialiose poilsio zonose bei stebėti turnyrų transliacijas tam skirtose erdvėse.

„Mes skiriame didelį dėmesį pagrindinių plokščių, skirtų būtent kompiuterinių žaidimų entuziastams, gamybai. „ASRock“ gaminių spektras – platus, tad įtiks visiems žaidėjams, tiek mėgėjams, tiek profesionalams. „Infoshow Lan Party“ per savo gyvavimo laikotarpį tapo vienu labiausiai entuziastų kasmet laukiamų kompiuterinių žaidimų įvykių, tad palaikome šią iniciatyvą ir tikimės, kad ir mes prisidėsime prie „Lan Party“ populiarinimo“, – sakė „ASRock“ rinkodaros vadovas Europai Adis Tiro.

„InfoShow Lan party“ – jau dvyliktus metus iš eilės vykstantis didžiausias kompiuterinių žaidimų renginys Lietuvoje, pritraukiantis tiek mėgėjus, tiek profesionalius žaidėjus. Nedidelis studentiškas kompiuterinių žaidimų vakarėlis, tapęs pirmuoju „Lan Party“, įvyko dar 2002 m. Tuo tarpu 2013-ųjų renginyje savo jėgas išmėgino daugiau nei pusė tūkstančio žaidėjų, tarp kurių buvo kompiuterinių žaidimų entuziastų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių valstybių

„Esame dėkingi „ASRock“ už reikšmingą pagalbą organizuojant tokio masto renginį kaip šis. Smagu, kad prie „Lan Party“ prisidėjo puikiai žaidėjams pažįstamas partneris. Juk ne vieno žaidėjo kompiuteryje veikia būtent „ASRock“ plokštė“, – sakė viena „Lan Party“ organizatorių Ieva Mašalaitė.

Renginį organizuoja Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto Studentų atstovybė.