Nors „Apple iPod“ nešiojami muzikos grotuvai ir labai populiarūs, didžiąją kompanijos pajamų dalį visgi sudaro ne jų, o „Macintosh“ kompiuterių pardavimai. Na o jų populiarumas, pasirodo, taip pat didėja – „Apple“ praneša per pastarąjį ketvirtį pardavę daugiau nei du milijonus mac’ų.

Lyginant su tuo pačių praėjusių metų ketvirčiu, tai net 34% daugiau, taigi augimas akivaizdus. Lyginant su ankstesniu šių metų ketvirčiu, pardavimai padidėjo taip pat gana apčiuopiamai – 400 tūkstančių vienetų. „iPod“ grotuvų, beje, per trečią šių finansinių metų ketvirtį „Apple“ pardavė 10,2 mln., kas yra 17% daugiau nei tuo pat metu 2006-aisiais. Tuo tarpu „iPhone“ mobiliųjų telefonų pardavimai jau pasiekė 1,389 mln. ribą.

Analitikai teigia, kad augantys mac’ų pardavimai visų pirma yra sėkmingų „Apple“ įvaizdinių kompanijų dalis. Pastebima, jog nešiojami „Apple“ kompiuteriai labai noriai, kas tik dar sykį patvirtina, jog bendrovės produkcija pasirenkama ne tiek dėl parametrų, kiek ir dėl įvaizdžio.

Nenuostabu, kad didėjantys pardavimai padeda „Apple“ ir daugiau uždirbti. Bendrovės pastarųjų metų apyvarta siekia net 24 mlrd. JAV dolerių, pelnas – 3,5 mlrd. JAV dolerių.