Augant elektroninio sporto („esports”) ir konkurencinių žaidimų populiarumui, daugelis naudotojų šiuo metu pageidauja monitorių, kurie ne tik turi trumpesnį reakcijos laiką ir spartesnį kadrų atnaujinimo dažnį, bet ir jų dizainas suteikia visiško pasinėrimo į žaidimą potyrį. Išlenkti ekranai, stebėtinai, debiutavę televizijos sektoriuje dar 1952 m., tapo populiarūs visoje rinkoje būtent žaidėjų bendruomenėse.

Turėdamas 21:9 vaizdo kraštinių santykį, 2000 mm išlinkį, 4 ms reakcijos laiką, 200 Hz atnaujinimo dažnį ir „Adaptive-Sync” („FreeSync“) palaikymą,  „AOC AGON AG352QCX” monitorius yra šios evoliucijos pavyzdys.  Tai   35 colių įstrižainės monitorius VA tipo ekrano panele, plačia „Full HD”, 2560 × 1080 pikselių raiškos geba, 4 ms reakcijos laiku ir „Adaptive-Sync” („FreeSync“) palaikymu. Jis yra labiau išlenktas, nei kiti standartiniai išlenkti monitoriai, ir suteikiantis išskirtinai aukšto lygio pasinėrimo potyrį žaidėjams ir kelias užduotis vienu metu atliekantiems naudotojams.

Ergonomiškos reguliavimo pasirinktys taip pat nuėjo ilgą kelią. Praeities CRT monitoriai retai peržengdavo bazinių pasukimo funkcijų ribas, kai daugelis šiandienos ekranų gali būti pakreipti, pasukti ar reguliuojamo aukščio.

Pavyzdžiui „AG352QCX” monitorius, dėl jo stovo aukščio, pakreipimo ir pasukimo pasirinkčių, leidžia žaidėjams išlaikyti taisyklingą sėdėseną žaidžiant.

Netgi biuruose monitoriai nebeturi atrodyti griozdiškai ir nuobodžiai. Štai dėl ko „AOC” taip pat atnaujina savo „Pro Line” seriją, su „iš trijų pusių berėmiu” dizainu. „90-osios serijos” monitoriai leidžia naudotojams sutelkti dėmesį tik į ekrano turinį ir sukurti didesnio vientiso įspūdžio daugia-ekranes sistemas, sustačius kelis monitorius šalia.