AMD neseniai paskelbė jog praeitam ketvirtyje pasiekė neblogus prekybos rezultatus. AMD vadovas teigia, jog prie gerų prekybos rezultatų stipriai prisidėjo geri ATI HD5000 klasės vaizdo serijos pardavimai. Ištiesų šių vaizdo plokščių pardavimai buvo puikūs.

Šių metų pradžioje ATI paskelbė , jog pardavė 2 milijonus HD5000 vaizdo plokščių. O dabar, pasibaigus pirmam metų ketvirčiui, buvo paskelbta, jog ATI jau yra pagaminusi net šešis milijonus šių vaizdo plokščių. Taigi peršasi išvada, jog ATI pirmame metų ketvertyje pardavė net 4 milijonus HD5000 vaizdo plokščių. Tai yra išties puikus rezultatas. ATI šiame ketvirtyje planuoja dar geresnius vaizdo plokščių pardavimo rezultatus.

Tuo tarpu šiuos skaičius galima laikyti ir DirectX 11 vaizdo plokščių pardavimo rezultatais. NVidia jau į prekybą yra išleidusi Fermi plokštes. Jos taip pat palaiko DirectX 11 technologiją ir yra pagrindinės ATI HD5000 serijos konkurentės. Tiesa nVidia šių vaizdo plokščių pagamino labai mažai, o kada jų rinkoje bus pakankamai prognozuoti sunku. Taigi nVidia produktai beveik neįtakoja DirectX11 plokščių pardavimų rezultatus, bei nesukuria konkurencijos ATI vaizdo plokštėms.