Priešinai nei buvo tikėtasi, susitikę su finansų analitikais AMD ne paskelbė apie naują kaštų mažinimo politiką, o prabilo apie sandėrį, kuris nustūmė kompaniją į dabartinę finansinę duobę – ATI pirkimą.

Nors daugeliui specialistų tai buvo akivaizdu jau tuomet, AMD tik dabar oficialiai pripažino, kad už ATI buvo gerokai permokėta. Svarbu ne tai, kiek ATI iš tiesų verti, o tai, jog AMD viršijo savo pačių galimybes išleisdami 3,2 mlrd. JAV dolerių iš savo sukauptų 5,6 mlrd. kitos bendrovės pirkimui. Be to, AMD atstovo teigimu, buvo pervertintos ATI pozicijos vaizdo sprendimų rinkoje, kurios tuomet buvo toli gražu ne perspektyvios, o tiesiog prastos.

Žinoma, visa tai tik kalbos ir nors klausytis apie pripažintą klaidą perkant ATI smagu, AMD akcininkus tai vargu ar guostų. Tačiau jie gali tikėtis kitko – gali būti, jog jau artimiausiomis dienomis ATI ir AMD sandėris bus peržiūrimas ir jo sumos tikslinamos, žinoma – į mažąją pusę. Tokie sandėrio sumų tikslinimai neigiamai paveiks AMD reputaciją, bet dabartinė situacijoje tai turbūt yra priimtiniau nei tolesnis grimzdimas į duobę.