Desperatiški laikai ir desperatiškoms priemonėms, ir vienas iš svarbiausių Nvidia partnerių klausė, ar AMD nereikia pagalbos tiekti Radeon vaizdo plokštes į rinką. Atrodo, kad Nvidia spaudimas iš daugiau nei 20 savo partnerių pabodo EVGA ir ši pasirodo ieškojo kitų galimų opcijų.

AMD vadovybė tuo tarpu paprastai pasakė, kad jai „gana aštuonių partnerių“ ir paminėjo, kad visiškai nenori gadinti ištikimybės tarp jų ir savęs po to, kai šie su AMD buvo ir per ne pačią geriausią HD2000 seriją, ir dabar, per daug žadančią HD4000.

Nors AMD ir sukirto rankomis su Gainward, tai įvyko dėl vieno dalyko – specifiniuose regionuose beveik nebuvo tų gamintojų, kurie galėtų skleisti vaizdo plokštes, tad tai daugiau strateginis ėjimas.

AMD mano, kad šiuo metu pasaulinis vaizdo plokščių pasklidimas rinkoje yra pakankamas ir grūdinimas kitų produktų į rinką su dar vienu lipduku ant jų neduos jokios naudos. Tenka su šituo kompanijos požiūriu visiškai sutikti.

Tiesa, sklando gandai, kad kompanija norėtų sukirsti rankomis su BFG dėl tiekimo JAV, tačiau tai veikiausiai neatsitiks. Tačiau kas žino, daug ką lems tai, kiek Nvidia ateityje galės pasiūlyti pelno, jei tai bus per mažai vaizdo posistemių gamintojams, jie veikiausiai pereitų į AMD ar Intel Larrabee pusę.