Šiuo metu AMD padėtis rinkoje tikrai nėra pati geriausia. Taip, AMD Radeon vaizdo plokštės gali pilnai konkuruot su nVidia produktais, tačiau šį kartą kalbėsime ne apie tai. AMD pasiekimai centrinių procesorių rinkoje tikrai nėra patys smagiausi kompanijos vadovybei. Visą rinką savo rankose laiko Intel, o AMD tenka mažesnis, nei 20 procentų dydžio rinkos gabalas.

Na o Apple situaciją galima apibūdinti vos ne kaip atvirkštinę. Apple produktai yra išties populiarūs ir perkami, ypač už atlanto. Šių metų trečiasis ketvirtis kompanijai buvo ypač sėkmingas ir rekordinis visoje bendrovės istorijoje.

Iki šiol Apple ir AMD keliai retai susikirsdavo. Tai greičiausiai pasibaigdavo kokios nors Radeon plokštės įmontavimu į Apple kompiuterį, tačiau ir tai yra gan retas reiškinys. Šiuo metu galime drąsiai teigti, jog nVidia ir Intel gaminiai dominuoja Apple produktų gamoje.

Tačiau taip buvo tik iki šiol. Buvo paskelbta neoficiali informacija, jog AMD ir Apple gali pradėti artimiau bendradarbiauti. Kalbama, jog nauji Apple kompiuteriai bus paremti netrukus pasirodysiančia AMD Fusion platforma. Taigi Apple naudos AMD procesorius, beabejo lusus ir vaizdo plokštes. Pasak analitikų tai turėtų sumažinti Apple priklausomybę nuo ankščiau minėtų dviejų firmų.

Na o ir AMD turėtų sulaukti daug naudos. Daug kas perka Apple kompiuterius nes tai yra Apple. Jie neturi pasirinkimo rinktis AMD produktų. Dėl šios priežasties AMD naudinga siūlyt Fusion Apple kompiuteriuose.