Laikas nuo laiko tinklo parduotuvė „Amazon.com“ vis paskelbia pas save produktus, kurie dar tik turėtų pasirodyti ateityje. Žinoma, juos kas nors pastebi ir apie naujovės kainą bei galimybes sužinome anksčiau, nei gamintojas gal būt norėtų.

Kažkas panašaus nutiko ir šįkart – „Amazon.com“ pasirodė nauja nešiojamos kamerytės „Creative Vado“ versija, gebanti filmuoti vaizdą 720p raiška. Atitinkamas ir pretenzingas pavadinimas -„Vado HD“. Jei tikėti svetainėje paskelbta ir vėliau paslėpta informacija, naujovės galime laukti apie gruodžio 7 dieną, ji anapus Atlanto kainuos 200 JAV dolerių.

Kaip ir originalioje versijoje, ekrano įstrižainė išliks 2 coliai, įrenginio gabaritai taip pat nesikeis. Tiesiog padidės filmavimo raiška ir atsiras HDMI jungtis televizoriui ar kitai įrangai prijungti. Į integruotus 8 GB atminties tilps 2 valandos 720p MPEG-4 įrašo arba 8 valandos įprastos VGA kokybės vaizdo.

„Vado“ skirta paprastam filmavimui kasdienėse situacijose ir kuo lengvesniam vaizdelių įkėlimui į „YouTube“ ar kitas keitimosi jais sistemas. Lietuvoje galima įsigyti apie 200 litų kainuojančią VGA raiška filmuojančią šios kameros versiją.