ATI ir „nVidia“ varžytuvės netikėtai gali įgauti naują atspalvį. To kaltininkė – viena įtakingiausių kompiuterių komponentų gamintojų kompanija „ASUS“.

Bendrovė įtartinai delsia pristatyti produktus su naujais „nVidia“ procesoriais „GeForce 6800 GS“ ir „GeForce 7800 GTX 512“. Tai stebina dar labiau turint omenyje tai, jog apie būsimą „ASUS“ vaizdo plokšte su „GeForce 7800 GTX 512“ ne kartą yra užsiminę ir patys „nVidia“.

„ASUS“ delsimas jau sukėlė nemažai spėlionių. Optimistai tikisi, kad taip elgtis bendrovę verčia dideli plokščių su senesniais vaizdo procesoriais likučiai. Pesimistai tvirtina, kad tai signalizuoja apie kažkokias vidines „ASUS“ ir „nVidia“ bendradarbiavimo problemas. Tuo tarpu realistai mano, kad „ASUS“ tiesiog neskuba nes mano, kad naujieji procesoriai šiaip ar taip „kieti“ bus neilgai, tad skubėti neverta.

Kam pritarti – spręsti jums. Spėlionių ir be jau minėtųjų klajoja daugybė. Įdomiausia iš jų – „ASUS“ laukia „nVidia“ atsako į būsimą ATI R580 procesorių kad galėtų būti tarp pirmųjų plokštes su juo anonsavusių kompanijų.