Agresyvus kompiuterio dizainas iš karto nukelia penkis metus atgal, kai buvo madingi korpusai aštriomis linijomis, o jų gerumas buvo matuojamas dydžiu ir lempučių skaičiumi. Dabar vis labiau populiarėja minimalistinio dizaino modeliai, dažnai renkamos ir ypač kompaktiškos sistemos. Tačiau didelė dalis pirkėjų vis dar nori, kad jų kompiuteris atrodytų futuristiškai.

Deja agresyviųjų korpusų mėgėjų gyvenimas nėra lengvas. Tokių korpusų yra mažai, o vartotojai dažnai nusivilia skurdžių jų savybių sąrašu. Jiems į pagalbą skuba Sharkoon, pristatydama naująjį DG7000 korpusą.

Pastarasis pasižymi išskirtiniu dizainu. Korpusuose yra sumontuoti net trys 14 centimetrų ventiliatoriai, užtikrinantys gerą oro cirkuliaciją. Jie šviečia mėlyna, raudona arba žalia spalva, priklausomai nuo pasirinkto modelio. Prie jų priderinta ir korpuso interjero spalva. Kad viduje būtų mažiau dulkių oro įsiurbimo angos apsaugotos filtru. Na ir be abejo čia yra ir privalomasis akcentas tokio tipo korpusui – šoninis langas.

Vietos viduje užteks praktiškai viskam. Čia gali būti montuojama 280mm aušinimo skysčiu sistema, arba 17,5 cm aukščio orinis procesoriaus aušintuvas. Vaizdo plokštėms limitų taip pat nėra – nėra išrasta tokios kortos, kuri neįsitektų į 38 centimetrų ilgio erdvę. Apie tokias savaime suprantamas savybes, kaip USB 3.0 išvadas priekyje ar beįrankis 5,25 colio įrenginių montavimas manau net neverta kalbėti.

NZXT pristatydama H440 į korpusų rinką atnešė naują madą – įdėklus maitinimo blokams. Tuo tarpu Sharkoon taip pat įdėjo didelį darbą į jų vystymą – pirmą kartą jie panaudoti tokiame pigiame korpuse. Čia galima naudoti maitinimo blokus iki 23 centimetrų ilgio, tad tilps net ir patys galingiausi pusantro kilovato monstrai.

Numatoma Sharkoon DG7000 korpuso kaina siekia 69 eurus. Kaip pakankamai erdviam ir funkcionaliam korpusui tai pakankamai neaukšta suma. Juolab ir alternatyvų nėra daug.