„Microsoft“ pristatė naujos darbui su grafika skirtos programos bandomąją beta versiją. Kūrimo etape „Acrylic“ pavadinta programa sveria 77 MB, jos negalutinį variantą galima nemokamai parsisiųsti iš „Microsoft“ svetainės. Beta versija yra riboto veikimo – ji nustos veikti spalio 1d..

Su „Acrylic“ galima kurti ir redaguoti taškinius ir vektorinius paveikslėlius. Juos galima eksportuoti į daugelį populiariausių formatų bei išsaugoti kaip PDF dokumentus. Deja, negalutinėje versijose taškinės grafikos vaizdelius galima išsaugoti tik „Acrylic“ formatu XPR.

Rekomendacija kompiterio techninei įrangai nekuklios – „Microsoft“ siūlo norintiems išbandyti „Acrylic“ turėti bent jau „Pentium 4“ lygio procesorių, 512 MB RAM bei „Windows XP“ operacinę su pataisų paketu „Service Pack 2“.

Pirmieji išbandę „Acrylic“ profesionalai produktą vertina skeptiškai ir vadina „pagerintu Paint“. Jie tik juokiasi iš „Microsoft“ užmojų pasirodžius galutinei „Acrylic“ versijai konkuruoti su „Photoshop“ ar „Paint Shop Pro“. Tuo tarpu patys „Microsoft“ teigia, jog galutinė programos versija nuo bandomosios skirsis kaip diena nuo naktis. Ypač turėtų padidėti sparta, mat kaip tik šiuo metu dirbama ties „Acrylic“ programinio kodo optimizavimu.

Būsima „Acrylic“ kaina bei išleidimo data kol kas neskelbiamos.