CES 2015 parodoje Acer pristatė savo naujus, vertus pasididžiavimo gaminius. Trumpai supažindinsime su šios įmonės naujienomis.

Acer pristato du naujus pasaulinio lygio žaidimų monitorius:

Acer XB270HU yra pirmasis pasaulyje NVIDIA® G-SYNC™ technologija paremtas žaidimų monitorius su IPS ekranu, kuris rodo nuoseklius, skaidrius vaizdus 178 laipsnių žiūrėjimo kampu.
Acer XG270HU yra pirmasis pasaulyje žaidimų monitorius su berėmiu ekranu, kuris garantuoja sklandų rodymą ir greitą 1ms reakcijos laiką.
Abiejų monitorių ekranai – 27 colio su WQHD (2560 x 1440) rezoliucija ir greitu 144Hz atnaujinimo dažniu.

Revo One – visur telpantis pramogų centras:
 
Dvigubo ekrano palaikymas, Ultra HD 4K2K ir 7.1 kanalo garso išvestis;
2TB saugykla, išplečiama iki 6TB su dviem SATA jungtimis, palaikomas RAID 0/1/5;
Valdykite savo kompiuterį nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną su Revo programomis.
 


Pasirengęs kilti: Acer pristato Liquid Z410 4G išmanųjį telefoną:

Acer pristato galingų komponentų pilną 4,5 colio Liquid Z410 išmanųjį telefoną.
4G LTE ryšio palaikymas ir 64 bitų keturių branduolių procesorius herojiškam greičiui ir galingumui.
5MP balsu valdoma kamera su naujais naudotojo sąsajos ir fotografavimo moduliais.
Įspūdingas garsas su DTS Studio Sound™.

Liquid Jade S: greitesnis, galingesnis ir vis dar dailus:
 
Acer pristato gražų ir galingą 5” 4G LTE Liquid Jade S išmanųjį telefoną.
2,5 karto galingesnis negu tradiciniai keturių branduolių išmanieji telefonai; su Mediatek 64 bitų aštuonių branduolių procesoriumi ir 4G LTE technologija.
Plonas ir itin lengvas, sveria 116 gramų;
13MP galinė ir 5MP priekinė – balsu valdomos kameros optimaliam fotografavimui laisvomis rankomis.

Naujasis Acer H7550ST – Full HD vaizdas su DTS Sound®, belaidžiu ryšiu ir trumpu židinio nuotoliu:
 
Pirmasis pasaulyje projektorius, palaikantis vidinį Chromecast belaidį saugumo raktą; HD garsas perduodamas į belaides Bluetooth ausines, garsiakalbius ir garso projektorius.
Trumpo židinio nuotolio technologija suprojektuoja didelį, iki 7,6 m (300 colių) vaizdą net ribotos erdvės patalpose.
Paslėptas belaidžio ryšio adapteris leidžia perduoti ir projektuoti duomenis iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ar Chromebook kompiuterio. Palaikomi naudotojų nuosavi Chromecast ir kiti belaidžiai saugumo raktai.
Galima įsigyti Acer WirelessHD komplektą, kuris rodo 60Hz Full HD 3D vaizdą belaidžiu režimu, be būtinybės pakeisti nustatymus, jeigu prisijungta prie HDMI įrenginio.
2D-3D konvertavimas ir HDMI® 3D leidžia be trikdžių projektuoti 144Hz 24p Blu-ray™ filmus.
20W stereo garsas, pastiprintas galingo DTS Sound™ ir Acer True Harmony.
Galimybė transliuoti HD garsą į belaides Bluetooth ausines, garsiakalbius ar garso projektorius.
Išskirtinis jungiamumas per tris HDMI jungtis ir dvi su MHL, kurios skirtos krauti išmaniesiems telefonams, nešiojamiesiems ir planšetiniams kompiuteriams.

Acer debiutuoja su pirmuoju 15,6″ Chromebook nešiojamuoju kompiuteriu:

Šiandien Acer tampa Chromebook nešiojamųjų kompiuterių lyderiu, išleisdamas pirmąjį debiutinį Chromebook su 15,6 colio ekranu. Naujasis Chromebook 15 idealiai subalansuoja didelį ekraną, išskirtinį darbo greitį ir aptakų, patogų dizainą. Dėl to naudotojas šį kompiuterį gali pasirinkti savo pirminiu įrenginiu.
Chromebook 15 yra pirmasis Acer kompanijos Chromebook nešiojamasis kompiuteris, naudojantis penktos kartos Intel Core i3 ir Intel Celeron procesorius, kurie paremti Intel Broadwell mikroarchitektūra.
„Acer Chromebook 15 yra tikra jėgainė – jis dirba greitai ir mobiliai, o kartu su dideliu ekranu naudotojams kasdien padeda pasiekti vis daugiau“, sako Johnas Miedema, Acer Europe produkcijos rinkodaros direktorius. „Acer išlieka Chromebook rinkos lyderiu, jis gamina naujausią technologiją ir ilgai tarnaujančias baterijas, kuria naujus dizaino sprendimus. Mes vedame Chromebook produkciją į priekį, pristatydami pirmą pasaulyje šios serijos kompiuterį su 15,6 colio ekranu – Chromebook 15″.

Acer savo galinguose Aspire V 17 Nitro nešiojamuosiuose kompiuteriuose įrengia Intel RealSense 3D kamerą:
 
Šiandien Acer pristatė naujuosius Aspire V17 Nitro nešiojamuosius kompiuterius, kuriuose bus įrengta pažangi Intel® RealSense™ 3D kamera.  Kadangi kamera gali suprasti ir reaguoti į natūralius trijų dimensijų judesius, V Nitro naudotojai galės sąveikauti su žaidimais, atidarinėti tinklalapius ir naudoti programas beveik neliesdami kompiuterio klaviatūros ar pelės. Taip pat ši kamera įgalina 3D skenavimą, 3D modelių generavimą ir spausdinimą 3D spausdintuvais, dalijimąsi jais socialiniuose tinkluose. Keliose intuityviose programose galima patirti naujus žaidimų sąveikos, pramogų ir turinio kūrimo būdus.

Acer savo produktams pasitelkia penktos kartos Intel Core procesorius ir naujausią supergreitą belaidį ryšį:

Šiandien Acer paskelbė, kad į savo produktų serijas įtrauks penktos kartos Intel Core procesorius, pradedant inovatyviąja R 13 hibridinių kompiuterių serija ir apdovanojimus pelnančiais S7 Ultrabook kompiuteriais. Be to, R 13 ir S7 turės integruotą naujausią 802.11ac belaidžio ryšio technologiją, užtikrinančią greitesnį ir patikimesnį interneto ryšį. Naujasis Intel penktos kartos Intel Core procesorius pagamintas tam, kad pagerintų ankstesnio modelio – ketvirtos kartos Intel Core U (Haswell) procesoriaus – efektyvumą, grafiką ir baterijos veikimą. Supergreitas 802.11ac belaidis ryšys yra iki 3 kartų greitesnis negu ankstesnė versija (802.11n) ir apima didesnį atstumą ir diapazoną.