Jau ilgą laiką nekeičiau savo ausinių. Turbūt tiek pat ilgai, kiek „Razer“ nesugalvojo išleisti naujų bevielių ausinių, kurios turėtų ne vieną paskirtį. „Razer ManO‘War“ yra gigantiškos tačiau lengvos ausines, kurios gali laikytis 12 valandų vienų pakrovimu, atlikti ne vieną paskirtį ir visą tą laiką nebūti gigantu sėdinčiu ant vartotojo galvos.
Pirmas „Razer ManO‘War“ įspūdis lygiai toks pat, kaip įsigyjus bet kurį kitą „Razer“ produktą – su kultiniu „Razer“ įpakavimu, lipdukais ir pačiu produkto pristatymu jau dežėje. Pažvelgus ir pačiupinėjus ausines pirmą kartą, galima įžvelgti ir visai kitus estetinius elementus, kurie leidžia šiam gaminiui prisijungti prie „Razer“ kulto. Pagrindiniai niuansai, kuriuos pastebime iškart – ausinėse įmontuotas pritraukiamas mikrofonas, USB kištukas, kurį galima paslėpti pačiose ausinėse, jeigu ausines norime naudoti ne tik bevieliu rėžimu ir pačių ausinių svoris, kuris maloniai nustebina. Kadangi iš pirmo žvilgsnio ManO‘War gali pasirodyti kaip gremėzdiškos ir sunkios, tačiau tai klaidingas įspūdis. Ausinės sveria vos 375 gramus, kas reiškia, jog nepaisant to ar sėdi prie PC ar prie konsolės, ausys ir galva nepavargs net neplanuotai ilgos žaidimo sesijos metu.
Kiti „ManO‘War“ elementai, tokie kaip valdymo mygtukai, lemputės užsidegusios įjungimo metu ar galimybė ausines šiek tiek sulenkti, kad jos galėtų būti padėtos patogiai ant pečių jau nebestebina. Viskas daugybę kartų matytą ir čiupinėta ir ne vieną kartą pagirta, vienas elementas, kuris iškrenta iš viso konteksto yra plastikas. Nepaisant to, jog „Razer“ gamybines medžiagas greičiausiai rinkosi dėl ausinių patogumo ir lengvumo, plastikas sukelia pigumo jausmą. Šis jausmas sustiprėja, kai ausines šiek tiek „kregždi“ jas sukinėjant. Žinoma, tai tik pirmas įspūdis į kurį dėmesio nekreipti pradėsite po kelių dienų ar savaičių, bet visa tai sukelia abėjonių ar produktas puikiai tarnaus keletą metų.

Vis tik, užgniaužus savyje abejones „ManO‘War“ žavi savo paslankumu. Ausines labai lengvai galima pritaikyti betkokiam galvos dydžiui. Kadangi ausinių kaušeliai gali slankiotis į šonus, paminkštinimas yra puikiai prisitaikantis, ausinių patogumą įvertins tiek vaikas, tiek suaugusysis. Tokios tranformacijos galimybės taip pat mažina tikimybę jas sulaužyti (kas, beje, buvo pagrindinė „Kraken“ problema).
Vienas iš pagrindinių „ManO‘War“ pliusų lyginant su „Kraken“ yra tai, jog ausinės turi tiek garso, tiek mikrofono valdymo ratelius kurie labai praverčia žaidžiant skirtingus žaidimus. Ypač patogu greitai pasikeisti garso lygmenį ar pasigarsinti mikrofoną bereikalingai neklaidžiojant kompiuterio nustatymuose.
Pats mikrafonas yra ganėtinai aukštos kokybės, nors ir neturi „Bluetooth“ technologijos. Su 2.4GH perduodamu dažniu, naudojant jį Skype pokalbiuose ar žaidimuose, niekada neteko pasikartoti kitiems dėl nežinai iš kur kilusio triukšmo, o klausiant kitų žmonių kaip skamba balsas, dažniausias atsakymas buvo, kad jis labai „aiškus“. Vienas iš mielų niuansų  – galima laisvai matyti kada mikrafonas įjungtas ir kada jis išjungtas, tai rodo maža lemputė esanti ant mikrofono. Galite būti tikri, kad netyčiomis tikrai neprikalbėsite komandos draugams niekų, kai kažkas iš išorės sugalvos jus pakamntinėti apie gyvenimą.

Kalbant apie turbūt svarbiausią „ManO‘War“ elementą – garsą, turiu pripažinti, jog jis yra išties aukštos kokybės. Tai nėra kažkas stebuklingo, kadangi ausinės nelabai akcentuojasi į bosą, tačiau per „Razer Synapse“ programą galima modifikuoti ausines taip, kad labai norint jos gali tapti visiškai kitokiu garso apartu. Ausines galima kaitalioti iš 7.1 Virtual Surround Sound į 2.0 Stereo, kas yra pakankamai naudingas dalykas, tad jos puikiai tiks ne tik žaidimams, bet ir filmams ar muzikai.
Tiesą pasakius „Razer ManO‘War“ tinka visiems gyvenimo atvėjams namuose. Su USB kištuku jus galite akimirksniu prijungti ausines prie PC atliekant paprasčiausius Skype pokalbius, tuomet po darbų tiesiog persijungti tiesiai į PS4 ir žaisti žaidimus. O klausant muzikos galima patogiai įsitaisyti lovoje. Bevielis rėžimas tampa nepamainomu dalykų, bet kuriam kuris nori naktinėti su Netflix‘u, kad nepažadintų pikto kaimyno, žaisti žaidimus, naudoti darbui ir tai atlikti akimirsniu pakeičiant platformą.
Apibendrinant „Razer ManO‘War“, turiu pasakyti, jog nepaisant šių ausinių kainos, šis produktas yra puikus tiems, kas turi keletą žaidimų sistemų ir nori atrasti variantą tinkamą joms visoms. Kokybiškas garsas, patogumas ir maži niuansai  jo dizaine ir funkcijose atsveria tai, jog iš pradžių jos gali pasirodyti pigokos ir nekokybiškos. Nesuklyskite, nes taip tikrai nėra.