2018 metų pabaiga buvo nesmagi net keturioms profesionalioms „PlayerUnknown’s BattleGrounds“ komandoms, kurios buvo diskvalifikuotos iš Amerikoje vykstančios „National Pro League“ turnyro. Komandos šios bausmės sulaukė už tai, jog jų nariai sukčiavo atrankinėse kovose.

Atliktas tyrimas parodė, jog „Reapers“ komandoje žaidžiantis Christian „Cuhris“ Narvaez, „Almosts“ komandos žaidėjas Liam „Liammm“ Tran, „Death Row“ atstovas Tyler „DevowR“ Sti ir „Totality“ komandos narys Mark „Tefl0n“ Formaro naudojo trečiųjų šalių programinę įrangą, kuomet jų komandos dalyvavo kvalifikacinėse kovose. Dėl šio nusižengimo taisyklėms visi keturi žaidėjai taip pat gavo ilgalaikius banusžaidime, kurie galios net tris metus.

Diskvalifikuotų komandų vietas turnyre užims kitos keturios komandos, kurios prieštai buvo žemesnėse pozicijose turnyrinėje lentelėje. Šiuo metu taip pat nėra žinoma ar likę komandų nariai žinojo apie savo žaidėjų sukčiavimą.

Žaidimo kūrėjų esporto padalinys po šios žinios suskubo patikinti, jog ateityje visi profesionaliose kovose dalyvausiantys žaidėjai už sukčiavimą sulauks banų, kurie galios mažiausiai tris metus. Už šiurkščius pažeidimus taip pat gresia galimybės žaisti žaidimą praradimas visam laikui.