Nuo šiol mes galime lengvai sužinoti kurie profesionalūs „Overwatch“ žaidėjai žaidžia ne visai garbingai. Žaidimo kūrėjai „Blizzard“ sudarė oficialų sukčiaujančių profesionalių žaidėjų sąrašą.

Prieš kurį laiką „Overwatch League“ interneto puslapyje „Blizzard“įtraukė naują skiltį, kurioje viešai nurodomi sukčiavusių profesionalių žaidėjų slapyvardžiai ir pavardės. Taip pat pateikiama informacija apie atstovaujamą komandą ir priežastis, už kurią buvo sulaukta nemalonės. Gruodžio pabaigoje atskleistame sąraše jau įrašytos septynių kiber-atletų pavardės.

Anksčiau „Blizzard“ apie kiekvieną nusižengusį profesionalą paskelbdavo atskirai, tačiau dabar mes juos visus galime rasti vienoje vietoje. Panašu, kad kompanija šią mintį pasiskolino iš Tarptautinės Teniso Federacijos (ITF) ir Mišrių kovos metu čempionato (UFC) organizatorių, kurie taip pat viešai skelbia visus nusižengusius sportininkus. „Blizzard“ sprendimas sudaryti nesąžiningų kiber-atletų sąrašą, panašu, e-sportą dar labiau priartina prie tradicinio sporto.