Vos tik išgirdau apie šį, daug žadantį „Atari“ projekta, buvau sužavėtas. Kūrejai pažadėjo išties iki šiol nematytą naujovę – visiškai valdyti keleto „Indigo Prophecy“ veikėjų gyvenimus. Žodis valdyti čia reiškia tai, jog žaidėjas gali keisti kiekvieno iš jų likimus. Ne, kalbėti ir rinktis tinkamų dialogų čia negalėsite ( tai mane šiek tiek nuvylė ), tačiau kontroliuosite visus veiksmus pats.

Leiskite viską paaiškinti išsamiau:

Demo versija yra išties labai trumpa. Ją galėsite pereiti sugaišdami tik 5 minutes. Nepradėkite raukytis ir galvoti jog siūstis beveik 300 mb užimančią demo versiją neverta . Joje daug vietos užima reklaminiai „Indogo Prophecy“ ( toliau IP ) filmukai. Juos peržiūrėti yra išties įdomu. Pamatai jog siužetas bus velniškai įdomus ir paslaptingas, nestokojantis veiksmo ir įtampos.

Tik pradėjus žaisti IP jus pasitinka…žaidimo direktorius ir scenaristas. Taip, jūs nesuklydote. Kokiame dar žaidime į jus kreipėsi virtualus scenarijaus autorius ir supažindina su tuo , kas netrūkus įvyks? Jis parodo būsimą auką, pasako jog viskas priklausys tik nuo jūsų ir pasitraukia ( reikia manyti jog visam laikui ) Toliau seka dar vienas video intarpas ( video medžiagos žaidimas tikrai nestokoja ) ir štai jūs atsiduriate tos pačios kavinės, kurioje katik stovejo mano minėtas scenaristas, tualete. Kažkas tarsi užvaldo mūsų pagrindinį veikėją Lucas Kane ir jis nužudo čia pat atsiradusį žilagalvį vyrą. Savaime suprantama, po to seka proto atgavimas ir herojus nesupranta kas atsitiko. Jis stovi kruvinas priešais auką ir nieko neprisimena. Štai ir prasideda veiksmas. Tiesa pasakius prastovėjau tame tualete apie 15 minučių, kol supratau valdymo ypatumus. Priėję prie objekto jūs viršuje pastebite daikto ženkliuką, šalia jo į vieną pusę važinėjantį skritulį. Tik po gero laiko tarpo supratau jog skritulįs rodo į kurią pusę privalote patraukti pelę ir atlikti atitinkamą veiksmą. Patikėkite, man tai kainavo nemažai kantrybės.

Na, o dabar metas paminėti tai, kuo šis žaidimas išsiskiria. Tai yra jau mano paminėta galimybe pereiti žaidimą vis kitaip. Tame pačiame tualete galite paslėpti auką, paimti peilį, su kuriuo nužūdėte ją ir nusiplauti kraują. Jei tai atliksite, išėjus iš tualeto jums niekas nei pusė žodžio nesakys. Tačiau galite ir nieko nedaryti. Tik nusiplovus rankas išeiti ir palikti visus įkalčius vietoje bei laukti, kol šalia sėdintis policijos pareigūnas pats įeis į tualetą ir viską pamatys. Jei dar nepatikėjote žaidimo unikalumu, paminėsiu dar šį tą. Jei kavinėje eisite pro duris, pardavėja į jus kreipsis ir iškart gausite du pasirinkimus – arba bėkti lauk, arba paklausti, kas ne taip. Štai čia ir yra visas įdomumas. Kiekvienas veiksmas tiesiogiai priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir nors, kaip minėjau, demo versija yra labai trumpa, tačiau ją galima tyrinėti net kelias valandas, ieškant kažko naujo. Žaisdami pastebėsite jog veikėjas turi ir moralę. Kaip visa tai veikia, kolkas sunku pasakyti, kadangi demo versijoje tiesiog per mažai laiko, kad sugebėtum atlikti ryškius moralės pakeitimus. Visą laiką matysite skalę, kuri pasakys, kaip šiuo metu jaučiasi jūsų valdomas personažas.

Grafika tikrai nėra itin aukštos kokybės. Veikėjų veidai galėtų atrodyti kur kas geriau, nors turiu pranešti jog, kai įsigilini į patį žaidimą, grafika nei kiek nemaišo. Galima teigti jog tokia grafika net padeda, kadangi sisteminiai IP reikalavimai nėra labai dideli.

Pažaidus demonstracinę versiją, kuria galite atsisiųsti iš www.gamespot.com/pc/adventure/fahrenheit/index.html , susidaro puikus įspūdis, gero žaidimo įspūdis. Rekomenduoju išbandyti demonstracinę versiją, kadangi norisi tikėti, jog šiuo metu atsirado žaidimas, kurio galime su nekantrumu laukti.