Na, ką. Sveiki atvykę į 8–ąją kartą! Tai viskas ką galima pasakyti apie lapkritį, čia pat priduriant — tai buvo atgaiva senajai. Skaičiuodamas lapkričio mėnesio TOP pastebėjau tą pačią tendenciją, kuri vyrauja ir žaidimams. Kas kartą kai pasirodo naujas žaidimas, suaktyvėja senų jo dalių pardavimai, o štai pasirodžius naujos kartos konsolėms, X360 žaidimų buvo parduota daugiausia. Daugiau nei PC. Nutikimas, kad konsolių žaidimai Topo Centre aplenktų PC  berods buvo tik vieną vienintelį kartą. Dabar jau du.

Geriausiai parduodami žaidimai Topo centre. Lapkritis.

Grand Theft Auto V (PS3/X360) (*)

Call of Duty: Ghosts (PC/X360/PS3) (—)

Assassin’s Creed: Black Flag (PC/X360/PS3) (—)

Call of Duty: Black Ops II (PC/X360/PS3) (+4)

Battlefield 4 (PC/X360/PS3) (—)

NBA 2K14 (PC/X360/PS3) (-4)

Just Dance 2014 (WiiU/X360/PS3) (+3)

The Sims 3 (PC) (—)

Battlefield: Bad Company 2 (PC/X360/PS3) (-3)

Max Payne 3 (PC/X360/PS3) (-6)


Skliaustuose nurodomas žaidimo pozicijos pokytis lyginant su praeitu mėn. (—) reiškia, kad žaidimo nebuvo bendrame tope, o (*) reiškia, kad žaidimas išliko toje pat pozicijoje. 

 


Geriausiai parduodami žaidimai pagal platformas:

PC — Call of Duty: Ghosts

PS3 —  Grand Theft Auto V

X360 — Grand Theft Auto V

PS Vita — Rayman Legends

PSP —  Spider Man 3

PS 2 — Street Fighter Alpha Anthology

Nintendo Wii — Just Dance 2014

Nintendo WiiU — Need for Speed: Most Wanted 2

Geriausiai lapkritį parduodamas žaidimas — GTA V (X360)

Sistema kuriai parduoda daugiausiai žaidimų — XBOX 360


Pastabos

Naujos konsolių kartos žaidimai TOP‘ams įtakos neturėjo. Vėlavo žaidimų tiekimas, o turint galvoje žiaurų konsolių trūkumą, jų generuojamų skaičių ir taip nepakaktų, kad kažką pakeisti tope. Spalio pabaigoje ar lapkritį pasirodę žaidimai nors ir spurtavo, bet karalius GTA V savo soste jaučiasi saugus ir dabar jau tikėtina, kad jame liks ir gruodį. Tiesa NBA 2K14 pajutęs naujų COD, AC ir BF žaidimų spaudimą nugarmėjo net 4 pozicijom žemyn, o gal dėl to reiktų kaltinti duobėtą „Kauno Žalgirio“ žaidimą?


Kalbant apie gruodį, spėčiau, kad Kalėdų senis gauna daugybę laiškų kuriuose minimi į topą grįžę Sims‘ai ir keliomis pozicijomis pasistiebęs „Just Dance 2014“. Manyčiau šie du žaidimai, kartu su GTA V ir bus trokštamiausių kalėdinių žaidimų trejetas, tad topuose juos matysim ir po mėnesio.