Kas iš mūsų neskaitė garsiojo Dž. Keruako romano „Kelyje“? Ar nesvajojote taip, kaip romano herojai, sėsti už milžiniško treilerio vairo ir paragauti tolimųjų reisų vairuotojų gyvenimo? Dabar jūs galite tai padaryti! „Kelyje-II“ – pirmasis pasaulyje profesionalaus stambiakrovininių mašinų vairuotojų gyvenimo simuliatorius. „Kelyje-2“ – tai ne tik milžiniški sunkvežimiai, varžybų azartas, svaiginantys greičiai ir dar svaigesnis pergalės skonis. Sukurkite nuosavą ekonominę imperiją, monopolizuokite krovinių pervežimų rinką! Tapkite kelių karaliumi, kurį išvydę mažulyčių lengvųjų mašinyčių savininkai baugščiai spausis į kelkraštį! Išmokite išvengti įkyrios kelių policijos ir atsikirsti (kol kas) visagalei kelių mafijai!
Žaidime yra daugiau kaip 40 automobilių tipų (krovininių, lengvųjų, galingų visureigių – nuo vikrių „gazelių“ iki milžiniškų „amerikiečių“), o paskaičiavus įvairias tekstūras ir atspalvius jų susidarys net virš 100. Visi žaidime dalyvaujantys modeliai – maksimaliai tikslios realiųjų prototipų kopijos, be to, yra gautos licencijos iš vedančiųjų rusiškų ir vakarietiškų sunkvežimių gamintojų – ZIL, KAMAZ, GAZ, DAF, Mercedes-Benz, Kenworth, Peterbilt, Volvo, Renault ir kitų. Su daugeliu iš jų buvo bendradarbiauta išbaigiant kompiuterinius mašinų modelius. Į kūrimo procesą buvo įtraukti ir įvairiausių šalių profesionalūs tolimųjų reisų vairuotojai, būtent todėl „Kelyje-2“ itin tiksliai perduoda milžiniškų sunkvežimių valdymo pojūčius. Ramių pasivažinėjimų mėgėjams, nenorintiems sukti galvą dėl „nešiojimų“ riedant šlapiu asfaltu ar teisingos posūkio trajektorijos, sukurtas „lengvesnis“ arkadinis režimas.
Garso takelį žaidimui sukūrė viena iš populiariausių Rusijos roko grupių – grupė „Arija“. Specialiai žaidimui buvo įrašytos dvi naujos kompozicijos, tapusios paskutinio grupės albumo dalimi bei 10 perdirbtų senesnių metų hitų. Ir visą tai, pulsuojantis gyslose adrenalinas, ištroškęs tik pergalės. Jei laikai rankose vairą jo nepaleisk, tegul kiti traukiasi tau iš kelio, priešingu atveju aš galiu nesusilaikyti…