2017-ieji „Xbox One“ konsolei bus kitokie negu 2015-ieji ar 2016-ieji, kai svarbiausiais platformos žaidimais buvo „Halo 5: Guardians“ ir „Gears of War 4“, tvirtina „Xbox“ vadovas Phil Spencer ir žada, kad šiemet į priekį ves „nauji potyriai su kitokia intelektine nuosavybe“.

Kol kas šiai „Microsoft“ konsolei numatytas tik vienas išskirtinis žaidimas, kuris taip pat pasirodys ir kompiuteriams, – realaus laiko strategija „Halo Wars 2“, pasirodysianti vasario 21 d. Pranešama, jog žaidimas baigtas ir paruoštas išleisti. Šiemet „Microsoft“ platformoms turėtų pasirodyti ir „Crackdown 3“ bei „Sea of Thieves“, tačiau jų išleidimo datos nėra patvirtintos. Tarp jų dar visai neseniai buvo ir „Scalebound“, tačiau žaidimas buvo atšauktas.

„SuperData“ duomenimis, 2016-aisiais „Xbox One“ pardavimai buvo mažesni negu 2015-aisiais, nors praėjusių metų vasarą pasirodė populiarus „Xbox One S“ modelis. Skaičiuojama, kad iš viso parduoti 26 mln. trečiosios kartos „Microsoft“ konsolių – 2 mln. daugiau negu gyvavimo pabaigoje 2006 m. pavasarį buvo parduota originaliosios „Xbox“. Metų pabaigoje kompanija ruošiasi pristatyti „Scorpio“ – drastiškai atnaujintą „Xbox One“ versiją, orientuotą į žaidimų entuziastus.