Tikriausiai niekas to „nesitikėjot“, bet Blizzard pagaliau paskelbė, jog Diablo 3: The Ultimate Evil Edition, kurį sudaro ir pagrindinis žaidimas ir neseniai išleistas papildymas  Reaper of Souls, bus išleistas naujos kartoms konsolėms (Xbox One bei Playstation 4) taip pat kaip ir mūsų apdulkėjusiems Xbox 360 ir Playstation 3 aparatams. Visas šis komplektas senesnėms konsolėms atsieis $39.99 (apie 100 Lt), o naujos kartos – $59.99 (apie 150 Lt).

Ši Diablo 3 versija šiek tiek pasikeis nuo PC leidimo: pirmasis pokytis yra naujas matymo kampas. Visas vaizdas yra šiek tiek priartintas ir iš dalies netgi primena Baldur’s Gate žaidimą ir tai yra gerai, nes tai leidžia labiau susitelkti į ekrane vykstantį veiksmą ir visi priešai bei aplinkos matyti daug detaliau.

Taip pat šiame rinkinyje lieka atsinaujinusi „Loot 2.0“ sistema, kuri parūpina, jog žaidžiant su draugais, kad ir kas paims svarbų ginklą ar šarvus, jie visada atiteks tokiai klasei, kokiai ir turi priklausyti.

O naujasis Apprentice režimas sutvarkys bėdas dėl lygių skirtumo: jei Jūs ar Jūsų draugas esate skirtingų lygių ir tai dažnai kelia nemažai problemų kovose ar šiaip keliantis lygį, šis režimas mažesnio lygio žaidėjams suteiks „pastiprinimą“, kas sulygins visų žaidėjų jėgas, kad neliktų disbalanso.

Diablo 3: The Ultimate Evil Edition žadama išleisti jau šio rugpjūčio 19 dieną minėtosioms Xbox bei Playstation konsolėms.

gamezone.com, Games.lt