Prieš dvi savaites pranešėme, kad „Xbox 360“ skirta „Battlefield 4“ versija turės būti instaliuota į kietąjį diską. Tiksliau, ne visas žaidimas, o tik 2 GB jo duomenų. Instaliuoti abiejų „Battlefield 4“ diskų nebūtina, tačiau labai rekomenduojama.

Kaip sufleruoja pavadinimas, „Xbox 360 4GB“ konsolė turi 4 GB vidinės atminties ir, atrodytų, į ją nesunkiai tilptų visi privalomi „Battlefield 4“ duomenys. O jei ir ne, vietoje vidinės atminties būtų galima naudoti USB atmintinę arba išorinį kietąjį diską. Deja, šiuo atveju netiks nei vienas, nei kitas variantas.

„EA Games“ tvirtina, kad „Battlefield 4“ gali būti instaliuotas tik į „Xbox 360“ kietąjį diską. „Xbox 360 4GB“ modelio vidinė atmintis ir išorinės laikmenos (USB atmintinės ir išoriniai kietieji diskai) instaliacijai netiks.

„Xbox 360 4GB“ savininkai buvo susidūrę su panašia problema, kai pasirodė „Grand Theft Auto V“. Reikėjo būtinai įsirašyti vieną iš žaidimo diskų. Sprendimas buvo labai paprastas – instaliuot diską į kokią nors išorinę laikmeną. Kodėl išorinės laikmenos tinka „Grand Theft Auto V“, bet netinka „Battlefield  4“, galima tik spėlioti.