Vakar internete pasirodė pirmieji vaizdo įrašai iš „Xbox 360″ skirtos „Forza Horizon 2″ versijos. Netrukus atsirado ir palyginimų su „Xbox One“ versija. Žemiau pateikiame vieną iš jų. Taip pat keletą animuotų paveikslėlių.

Pagrindinis „Xbox One“ ir „Xbox 360″ versijų skirtumas – žaidimo variklis. „Xbox One“ versija naudoja „Forza Motorsport 5″, o „Xbox 360″ – „Forza Horizon“ variklį, kuris savo ruožtu buvo sukurtas „Forza Motorsport 4″ variklio pagrindu. Prie „Xbox One“ versijos dirbo pirmosios dalies kūrėjai „Playground Games“. „Xbox 360″ versiją kūrė studija „Sumo Digital“. „Xbox One“ versija atvaizduojama 1080p raiška ir 30 kadrų per sekundę greičiu, „Xbox  360″ – tokia pačia kadrų kaita, bet 720p raiška. Abiejose versijose kinta paros laikas, tačiau tik „Xbox One“ versijoje keičiasi oro sąlygos.

Taipogi skiriasi žemėlapio dydis („Xbox One“ versijos žemėlapis trečdaliu didesnis), dirbtinis intelektas („Xbox One“ versija naudoja „Drivatar“ technologiją iš „Forza Motorsport 5″), žaidėjų skaičius tinklo režimuose bei klubuose, varžybų kiekis, taip pat šiek tiek skiriasi automobilių sąrašas.