Jei pamenate, prieš krūvą naujienų nusinešusią katastrofą, turėjome konkursą Nintendo Wii gerbėjams. Jo metu klausiau, koks žaidimas išleistas Wii konsolei yra pats geriausias, mėgiamiausias, įdomiausias, žaidžiamiausias ir pats pačiausias. Gavom nemažai atsakymų ir suskaičiavę balsus sudarėme šiokį tokį Top‘ą.

Oficialus geriausių Nintendo Wii žaidimų TOP–9!
(sudarytas atsižvelgiant į games.lt lankytojų nuomonę)

1. Wii Sports Resort
2. Resident Evil 4
3. Super Mario Galaxy
4. The Legend of Zelda: Twilight Princess
5. The House of Dead: Overkill
6. Wii Sports
7. The Simpsons Game
8. Tiger Woods PGA Tour 10
9. Super Smash Bros Brawl

Topas tikrai nenustebino. Visų pirma, Tope karaliauja Nintendo sukurti žaidimai. Tai tik patvirtina pasaulines tendencijas ir įrodo, kad ir Lietuvoje Nintendo Wii dažnu atveju pasirenka, neįpareigojančios pramogos pasiilgę žmonės. Kita vertus, pastebime ir brandžių, vyresnei auditorijai skirtų žaidimų populiarumą (Resident Evil, House of Dead ir aibė kitų į TOP–9 nepatekusių, tačiau laiškuose minėtų žaidimų). Greičiausiai tai įrodo ir visiškai priešingą faktą. Yra nemaža Lietuvių žaidėjų dalis, vertinančių Wii kaip rimtą, šios kartos konsolę. Tame nematau nieko blogo, tiesiog pasaulinės tendencijos rodo, kad vyresnei auditorijai išleisti Wii žaidimai nesulaukia nė pusės tiek populiarumo, kiek jo gauna Nintendo kuriami žaidimai šeimai.

Kaip ten bebūtų, apklausos rezultatai džiugina. Gavome nemažai laiškų, kas įrodo, kad Lietuvoje ir games.lt turime ir Nintendo Wii gerbėjų ratą. Tai puikus pretekstas apie šiai konsolei skirtus žaidimus rašyti dažniau!

O dabar apdovanojimai!

Random.org nusprendė, kad šį sykį konkurse laimėjo ir „G.I Joe“ žaidimu Wii konsolei, bus apdovanotas… HighFive! Jis balsavo už „The House of Dead: Overkill“.
Sveikiname nugalėtoją, su juo susieksime PM.

Visiems kitiems ačiū už dalyvavimą ir sėkmės artėjančiuose konkursuose!

P.S.: „Dėkojame Electronic Arts už įsteigtą prizą“.