Pasaulyje yra milijonai tikinčių žmonių. Bet technologiškai išsivysčiusiose šalyse jų skaičius vis mažėja. Todėl visiškai suprantama, kodėl įvairios bažnyčios, šventovės bando surasti naujų būtų žmonių tikėjimo stiprinimui, palaikymui. Kitavertus, atrodo tokiems dalykams yra ir kažkokia paklausa (prisimenat Nedą Flandersą iš Simpsonų? – tokių žmonių pasaulyje yra išties ne vienas). Naujausias šios srities išradimas – krikščionybės „tiesas“ propaguojantis žaidimas „Mass: We Pray“, skirtas Wii.

Žaidimas anot oficialaus tinklalapio bus platinamas su su kėdute maldai (deja, nenutuokiu, kaip lietuviškai šis daiktas vadinasi) ir kryžiaus formos Wii kontroleriu.. Kitas žaidimo ypatybes galite pamatyti žemiau pateiktame filmuke:

Anot oficialaus tinklalapio žaidimą iš anksto užsisakyti bus galima jau po dviejų dienų – nuo lapkričio 20d., o parduotuves jis pasieks per 2010-ų metų Velykas.

Nežinau, kaip Jums bet nors ir žiūrint tokį filmuką man labai sunku tikėti, kad toks žaidimas realiai gali pasirodyti. Labiau panašiau į kažkokią akciją dėmesiui atkreipti… nors ką gali žinoti… jei baisūs kačių simuliatoriai sugeba pasiekti parduotuves tai kodėl toks žaidimas negalėtų? 🙂