Keli anonimais norėję išlikti kūrėjai paskelbė, jog naujoji Wii U konsolė nėra tokia galinga iš grafikos pusės, kaip Xbox 360 ar PlayStation 3.

Kūrėjai nusprendė parašyti „GamesIndustry International“ dėl Wii U konsolės. Anonimai teigia, jog naujoji konsolė neprilygsta prieš penketą metų išleistoms Xbox 360 ar PlayStation 3. Esą, ypatingai kenčia žaidimų grafika. 

Jau greitai atsiliepė ir kiti kūrėjai, kurie taip pat panoro, jog portalas neskelbtų, kur jie dirba. Šie patvirtina, jog grafika iš tiesų kenčia, esą trūksta vadinamųjų “shader’ių“. Tiesa, tvirtinama, jog yra ir geresnių dalykų, kurie pralenkia pastarąsias konsoles, tačiau naujoji konsolė tiesiog negali lygiuotis su jomis.

Be abejo, tai gali būti tik kažkam naudingos spekuliacijos, todėl pilnai pasitikėti šiomis kalbomis neverta.

Tiesa, pati „Nintendo“ kalbėjo apie tai, jog siekiama, jog konsolė būtų kaip įmanoma ekonomiškai patrauklesnė bei turėtų pakankamai galios. Skaičiuota, jog jei įdėti naujausią „Nvidia“ vaizdo plokštę bei nemažai RAM atminties, žaidėjui visa tai iškart atsieitų virš 1000 JAV dolerių, o tai kompanijos netenkina.

„Wii U“ konsolės, kuri pasirodys šių metų pabaigoje, specifikacijos iki šiol lieka paslaptis. Tačiau kai kurie kūrėjai teigė, jog konsolė turi pakankamai galios lygiuotis su Xbox 360 ar PlayStation 3.

„Nintendo“ žada pristatyti „Wii U“ finalinį dizainą birželį vyksiančioje „E3“ parodoje.