Kompanija „Ubisoft“ atskleidė savo praėjusio ketvirčio, pasibaigusio birželio 30 dieną, finansinius duomenis. Praėjusį ketvirtį kompanija pasiekė 96.9 mln. eurų pajamas.

Nors „Ubisoft“ viršijo siektą 80 mln. eurų tikslą, tačiau šis skaičius sumažėjęs 73.2% palyginus su praėjusių metų 360.1 mln. eurų tuo pačiu laikotarpiu. Praėjusiais metais toks rodiklis buvo pasiektas dėka pavasarį pasirodžiusio „Watch Dogs“.

56% iš per ketvirtį gautų pajamų priklauso skaitmeniniu būdu platinamiems žaidimais.  Šis platinimo būdas kompanijai atnešė 54,1 mln. eurų. Šioje vietoje pastebimas augimas, palyginus su 23% praėjusiais metais per tą patį laikotarpį.

27% „Ubisoft“ parduodamų žaidimų yra nuperkama PlayStation 4 konsolei. Ši konsolė atsiduria pirmojoje vietoje visų platformų sąraše. Antrojoje vietoje – asmeniniai kompiuteriai, kuriems priklauso 23%, o tai yra kur kas geresnis rezultatas, palyginus su buvusiais 14%. PS3, X360 ir Xbox One konsolėse parduodama po 11% žaidimų, praėjusiais metais skaičiai atitinkamai buvo 17%, 14% ir 17%, tad užfiksuotas kritimas. Galiausiai Wii ir Wii U konsolėse bendrai parduodama apie 3% žaidimų, kas anksčiau tebuvo 1%.

Kitame ketvirtyje „Ubisoft“ tikisi iš viso uždirbsianti 90 mln. eurų. Prie šios sumos turėtų prisidėti išleidžiami žaidimai kaip „Might & Magic: Heroes VII“ (asmeniniams kompiuteriams), „Rabbids Appisodes“ (Android, iOS) bei Toy Soldiers: War Chest (asmeniniams kompiuteriams, PS4, Xbox One).

Žinoma, tarp didžiausių ir neabejotinai kompanijos finansinius rodiklius pagerinsiančių kiek vėliau pasirodysiančių žaidimų, „Ubisoft“ išskiria „Assassin’s Creed Syndicate“, „Ghost Recon: Wildlands“, „Rainbow Six: Siege“, „For Honor“ ir „The Division“.