„PCGamesHardware“ pasidalino dviem gegužės 19 dieną išleidžiamo „The Witcher 3: Wild Hunt“ filmukais. Pirmajame iš jų lyginami aukščiausi ir žemiausi grafikos nustatymai, tuo tarpu antrajame lyginamos „PC“ ir „PS4“ versijos.

„CD Projekt“ taip pat nusprendė paaiškinti, kuo iš tiesų skirsis „PC“ ir „PS4“ versijos. Marcin Momot teigimu, jos skirsis matomumo nuotoliu, kadrų kaita, rezoliucija bei išskirtiniais efektais tokiais kaip „hairworks“. Be abejonės, šie pranašumai „PC“ pusėje.

„Nvidia“ tinklapyje teigiama, jog „PC“ versija pasižymės aukštesnės kokybės efektais bei aukštesnės rezoliucijos tekstūromis. Marcin patvirtino, kad „PC“ versija ekrane sugebės atvaizduoti daugiau NPC veikėjų už „PS4“.

„CD Projekt“ sako, jog jie nežino kokius grafikos nustatymus nustačius žaidimas yra lyginamas žemiau pateiktame filmuke. Be to, nereikia užmiršti fakto, jog jame demonstruojama ne galutinė žaidimo versija. Kadangi „CD Projekt“ pareikalavo „PCGamesHardware“ pastarąjį filmuką pašalinti, dalinamės jo kopija kitame „YouTube“ kanale.

Žemiau galit pasigrožėti „PC“ versijos vaizdais, kuri veikia „Ultra“ grafikos nustatymais.