„Žaidimas patraukia jau nuo pirmųjų minučių, nes jame, po nežinia kiek laiko, vėl galima valdyti vieną mylimiausių visos serijos veikėjų Džil Valentine. Ji šį kartą užima centrinę rolę ir, būk visiškai ramus, joje tinka kaip niekada gerai“ — savo netrumpoje apžvalgoje dėsto E417. Šį, tyliai į kompiuterių ir konsolių rinką įsliūkinusį projektą, mūsų kolega išvadino bangolaužiu ir pridūrė, kaip bebūtų juokinga, tai vienas geriausių pastarojo meto Rezidentų. Kaip? Kodėl?! Kažkoks Nintendo delninkuko klonas ėmė ir paguldė ant menčių RE6?

Apie visą tai galite paskaityti apžvalgoje, o kai baigsite, grįžkite čia ir pamėginkite laimėti Resident Evil Revelations savo PlayStation 3 konsolei. Šį prizą įsteigė interneto parduotuvė all4ps.

 

KONKURSO SÀLYGOS

Jei norite laimėti šį žaidimą, tereikia atsakyti į 3 paprastus klausimus.


1. Ką reiškia T viruso pavadinime esanti raidė T.

A) True

B) Tyrant

C) Total

D) Transformation

2. Kas yra RE frančizės kūrėjas?

A) Shinji Mikami

B) Hayao Miyazaki

C) Hideo Kojima

D) Keiichiro Toyama

3. Prieš daug metų, kai daliai jūsų buvo draudžiama žaisti RE žaidimus (N18 vis tik!) internetuose plito „Jill Sandwich“ memas. Koks žaidimo veikėjas, laikomas jo autoriumi?

A) Baris Burtonas

B) Krisas Redfildas

C) Albertas Veskeris

D) NEMESIS

Taigi. Atsakote. Nurašote pirmas atsakymų raides ir visą šią savaitę siunčiate jas el. paštu artojas@games.lt. Savo laiško pavadinime (subject) įrašote RERERE, o pačiame laiške būtinai nurodote savo games.lt slapyvardį (nick). Laiškai kuriuose nebus visos šios info, bus infekuoti T Virusu ir grąžinti atgal.

Nugalėtoją rinksim ir skelbsim kitą savaitę.

Komentatorius bandančius sufleruoti ar kitaip gadinti konkursą persekios banų nemesis.

Visiems dalyviams sėkmės, už įsteigtą prizą dėkojame all4ps.com.