Todėl pralošime jas 2 būdais. Vienas labai paprastas, kitas sudėtingesnis.

1 būdas. Spėk kas laimės tautą varginantį „Europos krepšinio čempionatą“. Tiesiog komentaruose parašykite, kuri rinktinė jūsų nuomone pelnys auksą. Savo komentarą turite parašyti iki šios dienos 24:00. Po to irgi galite spėlioti, bet burtų traukime nebedalyvausite. Tokiu paprastu būdu mes pralošim 1 (vieną) žaidimo kopiją.

2 būdas. COSPLAY! Persirenkite kovotojais už laisvę. Nebūtina taikytis atspindėti žaidimo personažus. Jei norite įsivaizduokite kaip atrodytų su Lietuvą puolančiomis chimeromis besikaunantys partizanai. Tiesa… Jei norit persirengti pačiomis Chimeromis, galite tai daryti. Greičiausiai tai net padidintų Jūsų šansą laimėti…

2 BÛDAS DETALIAU:
1. Persirengiat kovotoju už žmonijos laisvę (arba chimera).
2. Fotografuojatės (būtinai taip, kad nuotraukoje matytųsi užrašas Games.lt)
3. Nuotrauką iki rugsėjo 25 dienos atsiunčiate adresu artojas@games.lt. Atminkite, kad portale nuotraukos plotis bus 450 taškų, tad pasistenkite nesiųsti 3MB ir daugiau užimančių nuotraukų. Naudos iš to jokios, padidėja tik rizika, kad laiškas nepasieks mūsų štabo.
4. Siunčiamą laišką pavadinat (Subj:) „PS34ver“, o pačiame laiške įrašote savo games.lt slapyvardį (nick). Laiškai kuriuose slapyvardis nenurodytas, bus išsiųsti į poligonus cheminiams bandymams.
5. Nugalėtojus bandysime išrinkti patys, jei nepavyks organizuosime viešą balsavimą.

Šiuo būdu atiduosime likusias dvi žaidimo kopijas.


Taigi. Būdai du, abiems laiko dar yra. Nežiopsokite!

Jei reikia įkvėpimo, jūsų dėmesiui Resistance, Resistance 2 ir Resistance 3 apžvalgos.

P.S. „Dovanojamos promo kopijos skaidriose CD dėžutėse. Žaidimas komplekuojamas su specialiu kodu atrakinančiu visas on–line galimybes. Už pagalbą gaunant prizus, dėkojame „Topo Centrui““.