Naujienos apie naujus žaidimų režimus, visada maloniai nustebina gerbėjus. Kiekvienas naujas režimas reiškia naujus nuotykius ir dar daugiau galimybių. Šiandien taip pat paskelbsime apie vieną žaidimą, kuris turės naują režimą.

Tai – garsusis ,,Battle Royale Game H1Z1“. Naujasis šio žaidimo režimas „FFA DeathMatch“ pasirodys jau vasario 21 dieną. Šis režimas net 50 žaidėjų įtrauks į kovinę zoną ir tik nuo jų pačių sumanumo bei apsukrumo priklausys, kokia bus baigtis. Taip pat šis režimas leis jums eksperimentuoti išbandant vis naujas technikas bei pasirenkant skirtingus ginklus. Maža to, specialių stendų pagalba jūs galėsite stebėti savo pažangą.


Tačiau ir tai dar ne visos naujienos, kuriomis norime su jumis pasidalinti – verta akcentuoti, kad „PlayStation Plus“ prenumeratoriai dar gaus ir papildomus takelius, su išskirtiniais elementais. Tai dar labiau praturtins žaidimą.

Taigi, jau visai netrukus sulauksite naujo šio populiaraus žaidimo režimo, tad jau dabar pradėkite ruoštis naujiems nuotykiams bei netikėtumams. Taip pat primename, kad šis naujas žaidimo rėžimas turi ir pakankamai rimtą konkurentą – nepamirškime, kad naujienų šį mėnesį pateiks ir kitas garsus žaidimas ,,Apex Legends“.